Юлія БЛАГИНЯ - чемпіонка Європи серед юніорів

02 липня 23:37
Переглядів: 442

У другий день юніорської першості Європи з жіночої боротьби у болгарському Самокові чемпіонкою континенту у ваговій категорії до 55 кг сьогодні стала Юлія Благиня. Львів'янка по черзі виграла сутички у Марії Гайдеу з Молдови (6:0), литовки Індре Бубеліте (11:0) та Анастасії Григор'євої з Латвії (4:1) і у фіналі не віддала "золото" Хафізе Шахін з Туреччини (8:4).

Ще одну нагороду - бронзову - до скарбнички збірної України додала Наталія Мурачова (72 кг). Сумська динамівка у поєдинку за 3-є місце достроково поклала на лопатки угорку Моніку Фекете.

В перший день першості Європи українки завоювали три нагороди. Титул чемпіонки континенту здобула динамівка з Донецька Аліна Махиня (67 кг), срібною призеркою стала львів'янка Мар'яна Безрука (51 кг), а її землячка Ірина Гусяк (59 кг) заволоділа "бронзою".

У підсумку п'ять нагород - 2 золоті, 1 срібна та 2 бронзові - дозволили збірній Україні впевнено посісти перше місце у загальнокомандному заліку (47 очок), випередивши на 9 очок Німеччину, Росію та Туреччину. Загалом нагороди першості виборювали представниці 25-ти країн Старого Світу.

3-4 липня вісім комплектів медалей юніорського чемпіонату Європи розіграють борці греко-римського стилю.