Юлія Ткач: "Тепер у мене є маленький мотиватор і це допомагає"

20 жовтня 21:47
Переглядів: 198
Ткач-Остапчук

В Олімпійському домі відбулося урочисте вшанування найкращої спортсменки та тренера країни за підсумками вересня. Минулого місяця Юлія Ткач завоювала золоту медаль чемпіонату світу в Узбекистані в категорії до 63 кг. Це досягнення НОК визнав як краще в першому місяці осінь. Про свої емоціях Юлія Ткач розповіла нашому журналісту.

- Які враження від чемпіонату світу?

- Звичайно, я дуже рада і безмежно щаслива. Для мене це перша нагорода чемпіонату світу і відразу золота. Тим більше я тільки після декрету, тому тільки позитивні емоції зараз.

-Напевно, після декрету важко було повернутися в спорт?

- Дуже важко. Треба було втричі більше тренуватися, щоб набрати оптимальну форму. Але тепер у мене є маленький мотиватор і це допомагає. Уже працюю заради дитини.

-Син уже приміряв медаль?

- Так, це його улюблена справа - бігати з медаллю на шиї по квартирі.

- Чоловік допомагає тренуватися?

- Так, він практично мій тренер, що не офіційно, звичайно. Але він завжди присутній на тренувальному процесі і намагається підтримувати в побуті. Ще дуже допомагає моя мама, яка дивитися за нашим сином. Тому мені дуже пощастило зі сім'єю. І я і дуже вдячна за все, що вони роблять для мене.

-Що скажете про Вашого тренера Андрія Пістуна?

- Це найкращий тренер у світі. Але не це головне, тому, що до всього цього, він дуже хороша людина. Дуже відданий спорту і заради досягнень готовий багато чим жертвувати. Я його дуже люблю і вдячна за цю нагороду.

- Ви вже довго з ним працюєте?

- Так, для мене він вже майже сім'я. Ми поважаємо і любимо один одного.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: