Юна зміна ФК "Тернопіль" перемагає у турнірі з міні-футболу

18 листопада 16:45
Переглядів: 123
Тернопіль

На спортивному майданчику в парку «Національного Відродження» відбувся турнір з міні-футболу, який був присвячений Дню зародження футболу. До участі у змаганнях запрошувалися хлопці віком від 18 років. Позмагатися зібрались чотири команди: «Педліцей» (структура ФК «Тернопіль»), «Аляска», «Старт» та «Фаворит».

Організували турнір КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення” та Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради за сприянням Тернопільської обласної федерації футболу.

Незважаючи на досить прохолодну погоду, на майданчику було спекотно від емоцій та духу запеклої боротьби, який панував на змаганнях. У нелегкій боротьбі за призові місця перемогу та медалі здобули команди:

І місце - команда «Педліцей» у складі: Івегеш Віктор (тренер-вихователь), Малущук Андрій, Когут Микола, Когут Іван, Кривобедрий Арсен, Білик Юрій, Кожоба Арсен;

ІІ місце - команда «Старт»: Константинів Віктор, Середа Остап, Патра Іван, Поворознюк Ігор, Гуменний Руслан, Музика Андрій;

ІІІ – місце команда «Аляска»: Курило Сергій, Мартинюк Андрій, Пінчак Тарас, Слободян Назар, Юнусов Тімур, Жлобицький Назар.

Грамоти та медалі переможцям вручали начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради Микола Круть та начальник відділу спорту цього ж управління Валерій Кравчук. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: