Юна зміна ФК "Тернопіль" здобуває "золото" учнівської Спартакіади

18 грудня 13:00
Переглядів: 97
Футзал

Збірна команда міста Тернополя сформована на базі ФК «Тернопіль-Педліцей» виборола перше місце на змаганнях з футзалу серед юнаків 10-11 класів за програмою XXI-ої Спартакіади Тернопільської області 2016/17 рр.

До фіналу Спартакіади пробилися вісім команд, яких згідно жеребу було розділено на дві групи по чотири в кожній. ФК «Тернопіль-Педліцей» потрапив у групу з командами Шумська, Ланівців та Гусятина. В іншій групі грали – Теребовля, Чортків, Зборів,  Монастириська.

Тернопільська команда спершу переграла суперників з Ланівців – 12:1 та Шумська – 12:0. Ще три «золотих» очки команда отримала за підсумками  відбіркових змагань, перемігши колектив з Гусятина (4:0).

Отож з першого місця тернопільська команда, очолювана тандемом тренерів Миколою Постернаком та Віктором Івегешом, вийшла до фіналу, де на них чекав непростий суперник зі Зборівського району (тренер Михайло Забитівський). Поєдинок тримав у напрузі вболівальників до самого фінального свистка. А все через те, що ФК «Тернопіль-Педліцей» по хворобі грав лише з однією заміною. Чого вартий той факт, що не зміг взяти участі в матчі Андрій Різник, котрий уже має забитий гол на професійному рівні (за головну команду ФК «Тернопіль»). Більше того, половину команди грали з температурою. В підсумку лідерські функції взяв на себе Михайло Войцещук, який записав на свій бомбардирський рахунок чотири м’ячі в фінальну матчі (ще по п’ять голів він забив командам з Лановець та Шумська). Протягом усього вирішального поєдинку тернопільська команда виходила вперед, а суперник її наздоганяв (1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 4:3, 4:4). І лише забивши наприкінці матчу ще два голи ФК «Тернопіль-Педліцей» святкував загальну перемогу – 6:4, а з нею і здобув перше місце учнівської Спартакіади.    

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: