Юнаки Гусятинського району стали переможцями XX Спортивних ігор з футболу серед ЗОШ І-ІІ ступенів

06 травня 10:30
Переглядів: 151
міні-футбол

Завершились змагання з футболy серед команд ЗОШ І-ІІ ступенів за програмою XX Спортивних ігор школярів Тернопільщини. У турнірі із цього популярного виду спорту брали участь всі райони нашої області. Фінальна частина змагань відбулась у Зборівському районі, де змагались команди Зборівського, Лановецького, Підволочиського, Гусятинського та Заліщицького районів. На жаль, не змогли прибути на фінальні ігри юнаки з Монастириського району.

За результатами ігор, перше місце посіла команда Гусятинського району (вчителі фізвиховання Пиріг В.Я., Смотрич З.), які у фінальній грі з рахунком 4:1 здобули перемогу над своїми ровесниками – командою Лановецького району (вчитель Юрчак О.В.), а бронзову нагороду одержали юнаки Зборівського р-ну. Технічна поразка зарахована команді із Заліщицького району, яка не з’явилась на гру за 3-4 місце.

Переможці та призери змагань нагороджені кубком, медалями і грамотами, організаційного комітету XX Спортивних ігор.

Обласна ДЮСШ висловлює щиру подяку за підготовку футбольних полів, організацію та проведення на належному рівні футбольного турніру адміністрації Зборівського району.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: