Юнаки Івано-Франківська - переможці спортивних ігор школярів

09 квітня 15:00
Переглядів: 62
Футбол
В Івано-Франківську завершився фінальний турнір юнацьких футбольних команд області, що змагались в залік V - Спортивних ігор школярів.

Фінальний квартет склали команди Снятинського, Галицького та Рожнятівського районів і м.Івано-Франківська. За перший день змагань команди розділились на претендентів на перемогу та претендентів у боротьбі за бронзу. А от другий ігровий день подарував дійсно футбольне видовище. У першій зустрічі Між командами Снятинського та Галицького районів велась боротьба за 3 сходинку. Рахунок відкрили футболісти Галицького району та на перерву команди пішли за нічийного рахунку 1:1. Цей результат цілком влаштовував снятинських футболістів. Галичани кинули в другому таймі усі зусилля для здобуття перемоги та пропустили першими, хоча потім зуміли зрівняти рахунок та цього було замало. Треті Снятинський район, четверті Галицький район.

Ну а другий матч дійсно був чемпіонський. Дві команди продемонстрували змістовний футбол. Юні рожнятівські футболісти протягом першого тайму зуміли двічі виходити вперед та один раз поступатись. Та все ж таки фортуна була на стороні номінальних господарів - команди міста Івано-Франківська, які забивши гол в роздягальню, завершили перший тайм з рахунком 3:3. Цей результат влаштовував франківчан. Тому другу половину зустрічі вони почали впевненіши, а рожнятівські спортсмени не справились з хвилюванням та на додачу, щей пропустили. І так перемігши з рахунком 4:3, футбольна команда юнаків  Івано-Франківська переможець V - Спортивних ігор школярів Івано-Франківської області, Рожнятівський район - другий.
За матеріалами: sport.if.ua