Юнацька команда Львівщини виборола срібні нагороди чемпіонату України 2016 року з дзюдо

15 лютого 11:00
Переглядів: 216
Дзюдо

У Львові завершився один з основних стартів національного рівня для спортсменів резервного складу збірної команди України з дзюдо - Чемпіонат України та командний Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків і дівчат віком до 18 років.

Організаторами змагань виступили Міністерство молоді та спорту України, федерація дзюдо України, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна федерація дзюдо. Роботу суддівського корпусу змагань очолив Заслужений тренер України, суддя національної категорії, головний арбітр змагань – Олександр Бавшин (м. Львів).

Загалом в манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України участь змагалася рекордна кількість спортсменів для змагань такого рівня - 488 кращих дзюдоїстів національного рівня (1999-2001 рр.н.), які представляли збірні команди 22 областей України та місто Київ.

Учасників змагань, серед інших почесних гостей, вітав Заслужений майстер спорту, багаторазовий переможець світових та Європейських чемпіонатів, бронзовий призер Ігор XXVII Олімпіади в Сіднеї Руслан Машуренко. Заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба вручила Почесну грамоту та Подяку голови облдержадміністрації майстру спорту України міжнародного класу львів’янці Василині-Ірині Кириченко та її наставнику Заслуженому тренеру України Андрію Надопті за здобуту бронзову нагороду юнацького чемпіонату світу з дзюдо 2015 року.

Високий спортивно-технічний рівень продемонстрували Вадим Назаренко, Анастасія Перехрест, Дар’я Білодід, Анастасія Кім, Анастасія Антіпіна (Київ); Олександра Камінська (м. Київ - Донецька область); Марія Меркулова (Дніпропетровська - Донецька область); Дмитро Нагорний, Сергій Мишалов (Дніпропетровська область); Федір Федорчук, Кирило Нечепорюк (Одеська область), Лев Смагін (Закарпатська область); Станіслав Семков (Хмельницька область); Вадим Велков (Кіровоградська область); Анастасія Безатосна (Харківська область); Софія Потапчук (Черкаська область) та ін.

З поміж досягнень збірної Львівщини, особливої уваги вартий виступ юнацької «стінки», яка поступилась лише у фіналі своїм більш титулованим та досвідченим візаві з Дніпропетровської області.

Варто зазначити, що окрім спортивної складової, організатори змагань не абияку увагу приділили забезпеченню змістовного дозвілля учасників змагань - для усіх бажаючих упродовж двох днів проводилися безкоштовні автобусні екскурсії містом, відвідини музеїв, храмів та пам’яток культурної спадщини стародавнього Львова.

 

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ФІНАЛІСТИ

Чемпіонату України серед юнаків віком до 18 років

50 кг.

1

Нагорний

Дмитро

1999

Дніпропетровська

2

Вередиба

Олег

2001

Дніпропетровська

3

Пасічник

Артур

2001

Київ

3

Штефанеса 

Едуард

2000

Чернівецька


55 кг.

1

Смагін

Лев

2000

Закарпатська

2

Криворот

Олександр

1999

Київ

3

Чернов

Вадим

2000

Волинська

3

Жуков

Андрій

2000

Київ

60 кг.

1

Мишалов

Сергiй

1999

Дніпропетровська

2

Шевченко

Даніель

1999

Дніпропетровська

3

Дудар

Денис

1999

Київ

3

Станілога

Максим

2000

Київська

66 кг.

1

Семков

Станіслав

2000

Хмельницька

2

Міхєєв

Олександр

1999

Харківська

3

Михайловський

Антон

1999

Київська

3

Луб'янко

Гліб

1999

Харківська

73 кг.

1

Назаренко

Вадим

2000

Київ

2

Сабадаш

Михайло

2000

Київська

3

Кульга

Євген

1999

Дніпропетровська

3

Чернишов

Юрій

1999

Київ

81 кг.

1

Федорчук

Федір

1999

Одеська

2

Матлашевський

Микита

1999

Дніпропетровська

3

Бровко

Владислав

1999

Львівська

3

Балєвський

Євген

2000

Рівненська

90 кг.

1

Велков

Вадим

2000

Кіровоградська

2

Вегера

Євген

1999

Харківська

3

Стрижаков

Єгор

1999

Донецька

3

Марушкін

Сергій

1999

Одеська

+90 кг.

1

Нечепорюк

Кирило

1999

Одеська

2

Книш

Ярослав

2000

Харківська

3

Прохоренко

Руслан

1999

Запорізька

3

Манукян

Давід

2000

Одеська

 

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ФІНАЛІСТИ

Чемпіонату України серед дівчат віком до 18 років

40 кг.

1

Камінська

Олександра

2000

Київ-Донецька

2

Луньова

Аліна

2001

Київ

3

Куценко

Владислава

2001

Київська

3

Танцюра

Анна

1999

Дніпропетровська

44 кг.

1

Перехрест

Анастасія

2000

Київ

2

Бегеба

Алла

2000

Івано-Франківська

3

Вербецька

Акіліна

2000

Київ

3

Перехрест

Руслана

2001

Дніпропетровська

48 кг.

1

Білодід

Дар’я

2000

Київ

2

Жуковська

Анжела

2000

Київ

3

Прийма

Анна

1999

Запорізька

3

Шульга

Олександра

1999

Рівненська

52 кг.

1

Безатосна

Анастасія

1999

Харківська

2

Врублевська

Анастасія

1999

Хмельницька-Київ

3

Ващенко

Лідія

1999

Житомирська

3

Булашевич

Марія

2000

Київ

57 кг.

1

Антіпіна

Анастасія

1999

Київ

2

Онищук

Алла

1999

Хмельницька-Волинська

3

Нецвіт

Владислава

1999

Харківська

3

Шован

Яна

2000

Закарпатська

63 кг.

1

Потапчук

Софія

1999

Черкаська

2

Паустовська

Катерина

2000

Дніпропетровська

3

Мельник

Анастасія

2001

Полтавська

3

Купіна

Ганна

1999

Харківська

70 кг.

1

Кім

Анастасія

2000

Київ

2

Бойко

Анна

2000

Рівненська

3

Снісаренко

Марія

2000

Миколаївська

3

Чистякова

Наталія

2001

Чернігівська

+70 кг.

1

Меркулова

Марія

2000

Дніпропетровська-Донецька

2

Горб

Єлизавета

1999

Дніпропетровська

3

Тріфан

Вікторія

1999

Львівська

3

Слободянюк

Ганна

1999

Хмельницька

 

КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ДЗЮДО

серед юнаків віком до 18 років

 

1 місце

Дніпропетровська 1

2 місце

Львівська

60

Нагорний Дмитро

60

Маційовський Володимир

Шевченко Даніель

Пенхерський Микита

66

Мишалов Сергій

66

Костів Маркіян

Воротеляк Данило

 

73

Востренков Сергій

73

Липка Антон

Кульга Євген

Сенчишин Олег

81

Матлашевський Микита

81

Бровко Владислав

 

Кузюбердін Олександр

+81

Ситник Олександр

+81

Коломійцев Віталій

Чопоров Артем

Акімов Максим

 

 

 

 

3 місце

Харківська 2

3 місце

Волинська

60

Макарян Еміль

60

Чернов Вадим

 

Грицуняк Станіслав

66

Лубянко Гліб

66

Омельчук Роман

 

Юрчук Павло

73

Солодовников Олександр

73

Гуленков Станіслав

Волженцев Антон

Сакір Назар

81

Статівка Єгор

81

Мельничук Костянтин

 

Путінцев Вадим

+81

Вегера Євген

+81

Павлович Олександр

 

Чернов Вадим

КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ДЗЮДО

серед дівчат до 18 років

1 місце

м. Київ

2 місце

Дніпропетровська

48

Білодід Дар’я

48

Танцюра Анна

52

Булашевич Марія

52

Мізіна Катерина

57

Антіпіна Анастасія

57

Попович Вікторія

Саркісян Карина

 

63

Гончаренко Аліна

63

Паустовська Катерина

 

Танцюра Валерія

+63

Кваско Надія

+63

Меркулова Марія

 

Горб Єлизавета

3 місце

м. Київ, Олімпійський коледж

ім. І.Піддубного

3 місце

Хмельницька

48

Вербецька Акіліна

48

Волощук Дарина

 

 

52

Жуковська Анжела

52

Врублевська Анастасія

57

Шован Яна

57

 

Зборошенко Діана

 

63

Потапчук Софія

63

Слободянюк Ірина

Стрельченко Христина

 

+63

Кім Анастасія

+63

Слободянюк Анна

Станіка Ганна

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити