Юнацька ліга UEFA. Вольова перемога "Шахтаря" у Моршині над шведами

04 листопада 20:30
Переглядів: 131
Суперкубок УЕФА

Як відомо, після відповідного проханням з боку керівництва ФК «Шахтар» до стрийськоо клубу і погодження з президентом ФК «Скала» Миколою Кмітем, юніори донецького «Шахтаря» свої домашні матчі Юнацької Ліги UEFA, як і торік, проводять у Моршині на стадіоні «Медик».

У першому цьогоріч домашньому поєдинку, що відбувався 30 вересня, суперником донеччан були однолітки з французького «Парі Сен-Жермен». Ця гра закінчилася розгромною поразкою українців – 1:4.

А 3 листопада у другому з таких трьох запланованих календарем змагань домашніх поєдинків,  підопічні Сергія Ковальова та Геннадія Орбу зуміли реабілітуватися, перегравши шведський «Мальме» – 3:1. Хоча починалося все для донеччан невдало. Вже на 17-й хвилині після обрізки на лівому фланзі капітана «Шахтаря» Матвієнка, Реджич відкрив рахунок. Могли шведи відкрити рахунок й раніше, однак після подачі з кутового на 7-й хвилині за господарів зіграла поперечка. Та й після забитого голу шведи мали ще дві чудові нагоди збільшити перевагу, однак блискуче зіграв воротар українців Микита Романов. Та все змінилося під завісу першого тайму, коли після прострілу з правого флангу «шведою» у виконанні Георгія Арабідзе, Владиславу Бугаю залишалося лише підставити ногу. Цей гол додав впевненості молодим гірникам і в таймі другому вони ще двічі розписалися у воротах суперника. Другий гол також не обійшовся без участі Арабідзе, проти якого, на думку арбітра з Білорусі , на 65-й хвилині порушили правила у штрафному майданчику. Пенальті бездоганно виконав Олександр Піхальонок. Півзахисник «Шахтаря» став асистентом на 84-й хвилині, коли після його передачі ворота «Мальме» з 6-7-ми метрів розстріляв Артур Авагимян.

Нагадаємо, що у попередньому турі «Шахтар» та «Мальме» сильнішого не виявили. 21 жовтня ця гра у Швеції закінчилася з хокейним рахунком – 5:5.

Таким чином, після чотирьох турів «Шахтар», маючи в активі 4 очки, й надалі посідає останнє місце в групі «А». А лідирує тут «Парі Сен-Жермен» – 7 очок. У «Реала» – 6, «Мальме» – 5.

До вашої уваги результати усіх матчів юніорів донецького «Шахтаря» в цьогорічному розіграші Юнацької Ліги UEFA:

15 вересня: «Реал» (Мадрид, Іспанія) – «Шахтар»  4:0;

30 вересня: «Шахтар»  «Парі Сен-Жермен» (Франція) – 1:4 (Олександр Зубков, 73);

21 жовтня: «Мальме» (Швеція) – «Шахтар» – 5:5 (Дмитро Топалов, 13, Олександр Зубков, 53, Георгій Арабідзе, 61, Андрій Борячук, 62, Олександр Піхальонок, 87);

3 листопада: «Шахтар» – «Мальме» (Швеція) – 3:1 (Владислав Бугай, 40, Олександр Піхальонок, 65-пен., Артур Авагимян, 84).

Календар наступних матчів:  25 листопада суперником донеччан в останньому домашньому поєдинку групового турніру буде іспанський «Реал» (Мадрид). І завершать груповий турнір молоді «гірники» 8 грудня виїзним матчем проти французького «ПСЖ».