Юнацька ліга UEFA. "Злива" голів у Моршині…

26 листопада 10:00
Переглядів: 172
Футбол

Нагадуємо, що після відповідного проханням з боку керівництва ФК «Шахтар» до стрийськоо клубу і погодження з президентом ФК «Скала»

Миколою Кмітем, юніори донецького «Шахтаря» свої домашні матчі Юнацької Ліги UEFA, як і торік, проводять у Моршині на стадіоні «Медик».

У першому цьогоріч домашньому поєдинку, що відбувався 30 вересня, суперником донеччан були однолітки з французького «Парі Сен-Жермен». Ця гра закінчилася розгромною поразкою українців – 1:4.

3 листопада у другому з таких трьох запланованих календарем змагань домашніх поєдинків,  підопічні Сергія Ковальова та Геннадія Орбу здобули вольову перемогу, перегравши шведський «Мальме» – 3:1. Тоді починалося все для донеччан невдало, адже вже на 17-й хвилині шведи відкрили рахунок. Та все змінилося під завісу першого тайму, коли Владиславу Бугаю вдалося вирівняти становище. Цей гол додав впевненості молодим гірникам і в таймі другому вони ще двічі розписалися у воротах суперника.

25 листопада у Моршині вихованці Сергія Ковальова та Геннадія Орбу провели останній домашній матч проти іспанського «Реала» (Мадрид). І як і в першому матчі, який відбувався у Мадриді, молоді гірники знову зазнали розгромної поразки з різницею у чотири м`ячі. Хоча всі, хто мав змогу спостерігати за цим поєдинком, мають всі підставити стверджувати, що «Шахтар» не заслуговував такого підсумку. Протягом всього матчу українці навіть частіше володіли м`ячем, створили більше гольових моментів, однак грубі помилки захисної ланки призвели до такого плачевного результату. «Реал» відкрив рахунок вже на 9-й хвилині, розігравшу справжні гойдалки у штрафному майданчику господарів поля і з другої спроби Седрес переграв Микиту Романова (перший постріл гравця іспанців воротар «Шахтаря» парирував).

Однак не минуло й 15-ти хвилин, як українці провели не менш красиву комбінацію центром поля, яку завершив Олександр Зубков, пробивши поміж ніг голкіперу суперника.

Раділи донеччани ще менше, вже за дві хвилини «Реал» знову вийшов вперед. На 26-й хвилині гості ввели круглого з аута на лівому фланзі і Ласо легко, наче на тренуванні, обійшов суперника і пробив у дальній кут – 1:2.

Після перерви, на 59-й хвилині, «Реал» збільшив перевагу до двох м`ячів. Після навісу з правого флангу свій перший гол у цій зустрічі провів Майораль, якого захисники «забули» у штрафному майданчику.

Вдруге подарував надію для «Шахтаря» Андрій Борячук, якого вивів на ударнупозицію з правого флангу Георгій Арабідзе. Українець сповна скористався своїм шансом, мяко перекинувши смугастого над воротарем – 2:3.

Що потім сталося з українською командою, мабуть, знають лише вони. Протягом якигось семи хвилин вони пропустили ще тричі і в підсумку зазнали розгромної поразки – 2:6.

Тепер до завершення групового турніру залишилося провести один тур, який відбудеться 8 грудня. «Шахтар» проведе його у Франції протифранцузького «ПСЖ».

А перед останнім туром «Шахтар» й надалі посідає останній 4-й рядок турнірної таблиці групи «А», маючи в активі 4 очки.

До вашої уваги результати усіх матчів юніорів донецького «Шахтаря» в цьогорічному розіграші Юнацької Ліги UEFA:

15 вересня: «Реал» (Мадрид, Іспанія) – «Шахтар»  4:0;

30 вересня: «Шахтар»  «Парі Сен-Жермен» (Франція) – 1:4 (Олександр Зубков, 73);

21 жовтня: «Мальме» (Швеція) – «Шахтар» – 5:5 (Дмитро Топалов, 13, Олександр Зубков, 53, Георгій Арабідзе, 61, Андрій Борячук, 62, Олександр Піхальонок, 87);

3 листопада: «Шахтар» – «Мальме» (Швеція) – 3:1 (Владислав Бугай, 40, Олександр Піхальонок, 65-пен., Артур Авагимян, 84);

25 листопада: «Шахтар» – «Реал» (Мадрид) – 2:6 (Олександр Зубков, 23; Андрій Борячук, 73).