Юнацькі команди ФК "Карпати" зіграли останні матчі Дитячо-юнацької футбольної ліги України у 2015 році

12 листопада 10:00
Переглядів: 64
Дюфл

У Вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України вчора у двох вікових категоріях – U-17 та U-15 – відбулися перенесені матчі 6-го туру попереднього етапу змагань між командами СДЮШОР «Карпати» та Академії футболу УФК-»Карпати».

U-17

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – УФК–»Карпати» (Львів) – 0:0

11 листопада. Початок – 12:00. Львів. Стадіон «Україна» (верхнє поле).

Арбітр – Райда М.М. (Закарпатська обл.).

Асистенти арбітра – Притула В.Г. (Львівська обл.), Вдовіна О.В. (Львів).

Спостерігач арбітражу – Cидор М.В. (Львів).

СДЮШОР «Карпати»: Ющишин, Синишин, Оприск, Білий, Рехман, Малашевський, Дулібський, Серняк (Кос), Клим, Нич, Діма.

УФК–»Карпати»: Задерейко, Качанівський, Дерман, Веремієнко, Січ, Пиріг, Донцов, Сільченко, Пецків, Боднарь (Антошик), Ременюк (Сєдов).

У першій грі на одному з верхніх полів стадіону «Україна» глядачі стали свідками принципового протистояння вихованців випускних класів поточного навчального року двох футбольних шкіл ФК «Карпати». Коли зустрічаються команди клубних СДЮШОР та Академії футболу – безкомпромісна боротьба гарантована на сто відсотків. Не став виключенням і сьогоднішній поєдинок. Ніхто не хотів поступатися супернику упродовж всієї зустрічі. Як наслідок, і господарі, і гості значно краще виглядали при обороні власних воріт, ніж в передній лінії.

Захист обох команд сьогодні практично перекрив усі шляхи до своїх воріт, тож гольових моментів у грі було обмаль. Однак вони були і треба сказати, що трішечки гостріше в атаці виглядали «школярі». Втім, свої моменти, зазвичай після стандартів, мали й «академіки». Однак довести справу до взяття воріт суперника так і не вдалося ні одним, ні другим. Тож в підсумку «суха» за рахунком, але насправді бойова за змістом нічия – 0:0.

Таким чином, УФК-»Карпати», набравши в десяти зіграних матчах 26 очок, пішли на зимову перерву лідерами групи. Що ж до СДЮШОР «Карпати», то у них на п’ять пунктів менше і третя позиція. Другим йде BRW-ВІК з Володимир-Волинського – 23 очки.

U-15

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – УФК–»Карпати» (Львів) – 0:1

11 листопада. Початок – 14:00. Львів. Стадіон «Україна» (верхнє поле).

СДЮШОР «Карпати»: Гарапа, Труш, Григоращук, Попович, Береза, Івановський, Кіш (Кіт, Шута), Бекеша (Славецький), Гірний (Павлусь), Іванюк, Кудь

УФК–»Карпати» (Львів): Горох, Мудрик, Чиж, Слічний, Данилюк, Романік, Мартиняк (Сич), Гудзінський, Наконечний, Сікан, Мельнійчук

Гол: Чиж.

Не менш запеклою, ніж протистояння 17-річних «школярів та «академіків», видалася й зустріч команд U-15. І знову глядачі стали свідками боротьби характерів юних «левів», в якій ніхто не хотів поступатися. Зазначимо, що до очного поєдинку суперники підійшли, займаючи у турнірній таблиці перше (СДЮШОР «Карпати») та друге (УФК–»Карпати») місця, набравши 25 і 23 очки відповідно. При цьому у BRW-ВІК з Володимир-Волинського, який йде третім, 19 пунктів.

Зрозуміло, що і «школярі», і «академіки» вийшли на гру з бажанням залишити поле та зустрічати новорічно-різдвяні свята в статусі лідера. Для цього господарям достатньо було зіграти внічию, а от гостей влаштовувала тільки перемога. І свого вони досягли. Вирішальним у грі став епізод у першому таймі, коли після подачі кутового Чиж виграв боротьбу на другому поверсі і пробив головою у дальній кут – за мить круглий рикошетом від стійки залетів до сітки.

Господарів пропущений гол засмутив, але рук вони не опускали. Найкращу нагоду відновити паритет у рахунку «школярі» мали невдовзі після поновлення гри у другому таймі, але удар метрів з 16-ти прийняла на себе поперечина воріт «академіків».

Напруга в матчі не спадала до самого фінального свистка. А на останніх хвилинах господарі влаштували справжній штурм воріт гостей. Однак забитих голів глядачі більше не побачили, хоча моменти були в обох команд. Тож УФК–»Карпати» виграли з мінімальним рахунком 1:0 і пішли на зимову перерву лідерами групи. Але уся боротьба, все найцікавіше, безумовно, чекає на команди весною.