Юнацький турнір "Різдвяний Івано-Франківськ-2017": розклад

05 січня 10:44
Переглядів: 163
Говерла

З 13 по 15 січня 2017 року баскетбольний клуб «Говерла» проводить прем’єрний юнацький турнір «Різдвяний Івано-Франківськ-2017»

На прем’єрний турнір до обласного центрі Прикарпаття завітають одразу три сильні і знані в України учасники. Мова йде про дві команди з Одещини – БК «Хімік» (м.Южне) та СДЮСШОР ім. Літвака (м.Одеса), а також добре відомий франківським вболівальникам ОСДЮШОР (м.Рівне). Честь Івано-Франківщини захищатиме кращий колектив краю у своїй віковій категорії – ДЮСШ «Говерла»-КФВ. 

За словами організаторів та тренерів, голова мета турніру: розвиток та популяризація баскетболу на Прикарпатті та в Україні, пошук  талановитих дітей та їх подальше залучення до складів збірних команд з баскетболу у певних вікових категоріях. Водночас, такі змагання сприяють підвищенню спортивної майстерності спортсменів, а також стануть відмінною підготовкою юнацьких команд до участі у Чемпіонаті України ВЮБЛ, а також регіональних першостях.

Відтак, впродовж трьох днів команди проведуть одноколовий турнір, за підсумками якого буде визначено переможця та призерів «Різдвяного Івано-Франківська». Окрім того, буде визначено п’ять кращих в номінаціях: кращих захисник, кращий атакуючий, кращий центровий, кращий снайпер та MVP, які будуть нагороджені пам’ятними статуетками.

Графік ігор турніру з баскетболу серед юнаків 2002-2003 р.н. «Різдвяний Івано-Франківськ-2017»

Час Команда господар Команда гість
13 січня (п’ятниця)
13:30 СДЮШОР ім. ЛІТВАКА БК «Хімік»
15:00 Відкриття турніру
15:30 ДЮСШ  БК Говерла – КФВ ОСДЮСШОР (Рівне)
 14 січня (субота)
14:30 ДЮСШ  БК Говерла – КФВ СДЮШОР ім. ЛІТВАКА
16:30 ОСДЮСШОР (Рівне) БК «Хімік»
15 січня (неділя)
09:00 ОСДЮСШОР (Рівне) СДЮШОР ім. ЛІТВАКА
11:00 ДЮСШ  БК Говерла – КФВ БК «Хімік»
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: