Юні баскетболісти Львівщини визначили чемпіонів області

15 березня 13:37
Переглядів: 295
Юні баскетболісти Львівщини

Днями Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було проведено баскетбольну першість серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини. 

Участь у змаганнях, які відбувалися в Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі в межах XXIІІ обласних спортивних ігор школярів Львівщини, взяли понад 100 учасників. Окремо змагалися 6 команд юнаків та 4 команди дівчат 1999 – 2000 років народження.

Юні баскетболісти Львівщини

За підсумками трьох змагальних чемпіонами області серед команд дівчат, які навчаються у ДЮСШ, стала команда господарів – комунального закладу “Львівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа”. Друге місце за сумою набраних очок посіла команда освітянською ДЮСШ м. Червоноград. Нагороди за третє місце виборола команда ДЮСШ м. Ходорів. 

Серед хлопців, які змагалися 12-14 березня, впевнену перемогу виборола команда Обласної дитячо-юнацької спортивної школи (м. Львів). Другими стали вихованці ДЮСШ м. Дрогобич, а трійку призерів замкнули юні спортсмени спортсмени ДЮСШ м. Самбір.

Юні баскетболісти Львівщини

Зазначимо, що у 2014 році обласні змагання серед учнів ДЮСШ, СДЮСШОР, ДЮСК Львівської області присвячені Року Тараса Шевченка в Україні та 75-річчю створення Львівської області, проводяться з метою популяризації фізичної культури та спорту, залучення учнів області до регулярних занять різними видами спорту, пропаганди здорового способу життя серед школярів. 

Спортивні ігри відбуваються в межах календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів освітянських установ, затвердженого спільним наказом Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 29.01.2014 №01-01/20/06.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: