Юні дзюдоїсти привезли у Калуш 15 “золотих” нагород

08 липня 10:22
Переглядів: 301
дзюдо

Вихованці відділення боротьби дзюдо ДЮСШ "Сокіл", навіть перебуваючи на шкільних канікулах, щодня приходили на тренування. Адже найкращий відпочинок — це заняття спортом. Тим більше, що їм необхідно було серйозно підготуватися до участі у відкритому дитячому турнірі, який відбувся в Івано-Франківську.

Наполегливі тренування калуських дзюдоїстів принесли рясні плоди на турнірному татамі. Юнаки та дівчата 1999-2001 років народження і молодші спортсмени з усієї області зійшлися у поєдинках за звання найсильніших. Вихованці ДЮСШ “Сокіл”, продемонструвавши чудову технічну і фізичну підготовку, а також вольові борцівські якості, виступили блискуче і привезли додому 15 золотих нагород, повідомив ”Вікнам” тренер-викладач з дзюдо ДЮСШ “Сокіл”, володар чорного паска, 2 Дан Василь Клим.

Чемпіонами турніру у своїх вагових категоріях стали Віталій Тимків, Максим Турій, Артур Свирид, Євген Щербінський, Софія Довжанська, Ілля Юровських, Марія Куневич, Ольга Яковишин, Тарас Федишин, Маріанна Савчук, Роман Кучер, Максим Токар, Святослав Зубаль, Володимир Ільницький та Максим Царевич. Усі переможці змагань нагороджені медалями і дипломами першого ступеня.

Попереду у юних дзюдоїстів — два місяці повноцінного літнього відпочинку, впродовж яких вони наберуться здоров’я та наснаги до наступного навчального року і нових спортивних досягнень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: