Юні футболісти Львівщини змагаються за нагороди літнього чемпіонату Польщі з футболу серед школярів

18 серпня 10:42
Переглядів: 219
футбол

Протягом липня у семи містах Підкарпатського воєводства (Республіка Польща) тривали матчі групового етапу відкритого футбольного турніру серед школярів імені Марека Жонса. Цього року змагання проходять у трьох вікових категоріях: 1995 р.н., 1999 р.н. та 2002 року народження. Ігри групової стадії турніру відбувалися у семи містах Підкарпатського Воєводства таких як Бірча, Фредрополь, Дубєцко, Орлах, Радимно, Пшеворськ та Перемишль.

Цього року у змаганнях, які проводяться вже вп’яте та фактично отримали неофіційну назву літнього чемпіонату Польщі з футболу серед школярів, бере участь рекордна кількість команд, адже головним призом переможцям турніру окрім традиційних кубків та медалей, являється безкоштовна двохденна поїздка у столицю Польщі – Варшаву.

Вже у четвертий раз поспіль участь у турнірі приймають команди Львівщини, зокрема Мостиської ДЮСШ системи освіти. У цьому році від Мостиської ДЮСШ заявилось п’ять команд в усіх вікових категоріях, а за підсумками липневих групових етапів 4 команди пробились у чвертьфінали, які відбудуться у найближчі дні серпня.

Зазначимо, що шкільні команди Мостиської ДЮСШ під керівництвом Євгена Склярова та Андрія Шагало вже ставали переможцями цього турніру. У 2012 команда Андрія Шагало (школярі 1999 р.н.) стала переможцем турніру та відвідала Варшаву. У 2014 команда під керівництвом Євгена Склярова (школярі 2001 р.н.), перемігши у фіналі “Полонію” вдруге привезла у Мостиську ДЮСШ золоті нагороди турніру.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: