Юні футзалісти в Городенці…

11 квітня 13:26
Переглядів: 187
футзал

Днями в спортивному залі місцевої ДЮСШ відбувся всеукраїнський турнір серед хлопчиків 2002-2003 та 2005-2006 років народження. Позмагатися за призи дістали нагоду команди з Одещини, Києва, Львова, Чернівців, Брошнева, Івано-Франківська та Городенки.

Вкотре ініціаторами та організаторами змагань, чомусь стали не фізкультурні чиновники краю, а тренери відділення футболу та дирекція спортивної школи. Дивно, що навіть на такий пріоритетний вид  спорту  в ці дні в гості до дітвори не завітав жоден керівник міста та району, та й наша преса як завжди чекає готовеньких матеріалів у своїх розкішних кабінетах…

 

Та є така поговірка – «Чим менше «народу», тим більше кислороду!». Ця «ініціатива» наших керманичів все таки каші не зіпсувала. Місцеві вболівальники мали змогу насолоджуватися цікавими баталіями чи не в усіх іграх, а особливо вже навіть зрілою грою восьмирічних футзалістів Городенки та «Урагану» з обласного центру, які мали також чималу підтримку своїх палких вболівальників.

Ця зустріч до останніх секунд тримала в напрузі своїх вболівальників та наставників. Переможцем все ж таки стали хлопчатка з «Урагану», які і посіли перше місце в турнірі. Другими стали місцеві спортсмени, на третій сходинці опинилися футзалісти з Києва.

В старшій віковій групі домінували футзалісти з Прикарпаття, першими тут стала місцева команда, другими – хлопчаки з Брошнева, третіми були ураганівці. Команди призери нагороджено пам ятними кубками та дипломами відповідних ступеней, а гравців - медалями та грамотами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: