Юні калуські шахісти стали чемпіонами області

22 квітня 19:00
Переглядів: 126
шахи

В Івано-Франківську відбувся фінал чемпіонату області з класичних шахів та блискавичної гри в шахи серед юнаків і дівчат віком до 10 років.

У змаганнях брали участь 34 шахісти 2005 року народження і молодші, з яких найкращого результату домоглися двоє юних калушан.

Чемпіоном області з класичних шахів став учень Калуської ЗОШ №7 Валентин Прокоф’єв, 2006 року народження. Він набрав 7,5 очка. На півочка мешне від Валентина виявилось у доробку учениці Калуської ЗОШ №4 Анастасії Мокрецької, 2005 року народження, яка посіла друге місце.

Однак Анастасія краще проявила себе в блискавичній грі в шахи. Змагаючись з юнаками та дівчатами віком до 10 років, вона набрала 8 очок, забезпечивши собі звання чемпіонки області. Валентин Прокоф’єв спромігся в блискавичній грі в шахи набрати 6,5 очка.

Юні чемпіони області сьогодні відвідують школу шахової досконалості "Акцент", де з ними працює відомий калуський шахіст, кандидат у майстри спорту 20-річний Всеволод Ритенко. А першим тренером Анастасії та Валентина була тренер-викладач ПНЗ "Кімната школяра" управління освіти Калуської міськради Галина Шевчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: