Юні калуські тенісисти виступають у всеукраїнській "Дитячій лізі"

12 березня 15:07
Переглядів: 163
настільний теніс

У Ковелі Волинської області пройшов другий тур клубної "Дитячої ліги" України з настільного тенісу серед юнаків 2003 року народження і молодших. У сезоні 2014-2015 рр. вперше бере участь калуська команда "Карпатнафтохім" у складі учнів ЗОШ №3 Дмитра Сидоріва і ЗОШ №7 Віталія Микитина.

Цих двох перспективних юних тенісистів заявив на участь у клубних всеукраїнських змаганнях їхній тренер, кандидат у майстри спорту Іван Тимчишин, щоб діти, як він каже, могли розвивати свою спортивну майстерність та набувати досвід у турнірах високого рівня. "У "Дитячій лізі" бере участь 21 команда. 11-річні та навіть деякі молодші діти представляють на цих змаганнях дитячо-юнацькі спортивні школи, спеціалізовані дитячо-юнацькі школи олімпійського резерву та спортклуби з Києва, Харкова, Львова, Одеси, Луцька, Херсона, Чернівців та інших міст України. Серед учасників турніру є і тенісисти рангу першого дорослого спортивного розряду та навіть окремі кандидати у майстри спорту. Тому для Дмитра і Віталія змагатися з ними корисно з багатьох причин", - наголошує наставник.

Перший тур клубного чемпіонату України, в якому вони дебютували, проводився 19-23 листопада 2014 року у Львові. Там Дмитро і Віталій за результатами ігор з суперниками в їхній групі потрапили до фіналу другої вісімки команд, які продовжували боротьбу за 9-16 місця. У фінальних поєдинках вихованці Івана Тимчишина здобули 8 очок і в підсумку посіли 15 місце.

У Ковелі, де проводився другий тур чемпіонату, хлопці свій попередній результат покращили. Тут вони теж за результатами зустрічей у груповому етапі змагань здобули право виступити у фіналі другої вісімки команд. Але підсумок змагань для них виявився досить-таки успішним. Команда "Карпатнафтохім" посіла12 місце.

Регламентом клубного чемпіонату України передбачений ще третій тур змагань. Однак на сьогодні Федерація настільного тенісу України ще не визначилась ні з місцем, ні та термінами проведення цього туру чемпіонату.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: