Юні львівські важкоатлети виступили на чемпіонаті України

31 липня 18:44
Переглядів: 238
Важка атлетика

Важкоатлети львівської ДЮСШ «Енергетик» взяли участь у змаганнях в Скадовську. На чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, а також в щорічному міжнародну турнірі пам’яті заслуженого майстра спорту України Якова Куценка вихованці спортивної школи показали непогані результати.

Про це повідомили сьогодні у прес-службі Львівської міської ради.

Олег Николин з результатом у сумі двоборства 251 посів 8-ме місце у ваговій категорії до 69 кг та 3 місце в ривку, Олевич Віталій посів 4 місце у категорії до 85 кг (сума двоборства 307), Гоза Володимир - 3-тє місце (сума двоборства 360) та виборов срібло в ривку. На 7-му місці завершив виступ львівських спортсменів у ваговій категорії до 105 кг Мазур Володимир (сума двоборства 327).

«Загалом виступи наших вихованців тренери оцінюють як позитивний з хорошою тенденцією росту та покращення результатів і зважаючи, що вік наших вихованців набагато молодший від суперників. Тож в цій віковій групі є ще достатньо часу для їхніх перемог в майбутньому. Окремо хочемо відзначити Володимира Гозу, якому 18 років і проходить підготовку до міжнародних стартів у віковій групі – юніори до 20 років. Бажаємо нашим хлопцям нових звитяг та богатирського здоров’я», – зазначає Геннадій Юркевич, директор ЛДЮСШ «Енергетик».

Заняття у відділенні важкої атлетики ЛДЮСШ «Енергетик» відбуваються за адресою: вул. Героїв Крут, 27 (школа-садок «Софія»).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: