Юні львів`яни активно проводять канікули у шаховому таборі

21 серпня 21:38
Переглядів: 1439
Шахи

У Львові на вул. Щирецькій триває третій шаховий табір для дітей. Тут вправляються у інтелектуальних поєдинках вихованці різних тренерів.

Юні мудрагелики щодня збираються за шахівницями. Завершення канікул дуже продуктивне – восьмигодинні комбіновані заняття.

«Стараємося, щоби діти не забули за літо те, що знали», – пояснив тренер Микола Костів.

Найстаршим учасникам табору – 12 років, наймолодшим – лише 6. Малеча мізкує над задачками та сходиться у тренувальних дуелях. Ці діти – володарі IV і III розрядів. І досвід їм зараз дуже потрібний. Бо вже мають спортивні амбіції і мріють про перемоги.

«Ну, трохи складно. Але, коли вирішуєш задачі, тобі стає легше. І коли ти в партіях бачиш якісь позиції, можна зв`язку зробити, мат поставити, нападати на фігури».

Ще одна учасниця табору Катруся розповіла: «Мені подобається грати в шахи, тому що інколи можна перемагати. Тут в мене є улюблені фігури. Наприклад, ферзь. Бо він найсильніший».

А коли діти втомлюються від активної розумової праці, на них чекають активні ігри на свіжому повітрі.

Таборуватимуть шахісти до 23 серпня. Тоді зійдуться у дуелях підсумкового турніру. Також мають підготуватися до чемпіонату області для дітей до 12 років. Його у вересні прийматиме Новояворівськ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: