Юні олімпійці України на ІІ Юнацькій Олімпіаді-2014 завоювали 29 медалей

28 серпня 13:52
Переглядів: 216
ІІ юнацькі Олімпійські ігри

27 серпня, в китайському Нанкіні завершилися змагання ІІ літніх Юнацьких Олімпійських Ігор-2014.

Протягом двох тижнів найкращі юні атлети планети боролися за нагороди престижного міжнародного форуму, пише офіційний сайт НОК України.

Незабутні враження, нові рекорди, справжнє свято непереможності духу подарували нам наші молоді герої – чемпіони та призери Юнацької Олімпіади в Нанкіні.

А здобули – безцінний досвід та знання, незабутні враження та емоції, підтвердивши, що український спорт має потужну перспективу.

На Іграх українська збірна здобула 29 нагород, серед яких 9 золотих, 9 срібних та 11 бронзових.

Пригадаємо кожного, хто подарував радість перемоги, гордість за свою країну та на чию честь лунав український гімн та підіймався національний прапор:

Чемпіони ЮОІ-2014:

  • Михайло Романчук (плавання, 400м вільним стилем)
  • Павло Коростильов (кульова стрільба, пневматичний пістолет)
  • Анастасія Малявіна (плавання, 200м брасом)
  • Ангеліна Калініна (теніс, жіночі пари)
  • Єлизавета Бабій (легка атлетика, стрибки у довжину)
  • Юлія Левченко (легка атлетика, стрибки у висоту)
  • Гліб Піскунов (легка атлетика, метання молота)
  • Антон Кузнецов (сучасне п’ятиборство, змішана естафета)
  • Раміль Гаджиєв (бокс, 73 кг)

Срібні призери:

  • Богдан Ядов (дзюдо, 66кг)
  • Михайло Романчук (плавання, 800м вільним стилем)
  • Денис Вороновський (тхеквондо, +73кг)
  • Владислав Грико (спортивна гімнастика, вправи на коні)
  • Альона Белякова (легка атлетика, метання диску)
  • Джойс Коба (легка атлетика, 200м)
  • Людмила Лузан (каное-одиночка, спринт)
  • Ганна Красношлик (стрибки у воду, 3м)
  • Олександр Малосілов (легка атлетика, змішана естафета 8х100м)

Бронзові призери:

  • Анастасія Малявіна (плавання, 100м брасом)
  • Софія Зенченко (важка атлетика, 63кг)
  • Людмила Дроздова (дзюдо, змішана команда)
  • Юлія Міюц (тхеквондо, +63кг)
  • Вікторія Сухорукова (стрільба кульова, пневматична гвинтівка, змішана команда)
  • Руслан Валітов (легка атлетика, метання диску)
  • Владислав Грико (спортивна гімнастика, вправи на кільцях)
  • Збірна України з велоспорту у складі Дар’ї Ткачової, Анжеліки Тетерич, Владислава Нізицького, Рината Удода (командна естафета)
  • Олександр Масик (греко-римська боротьба, 42кг)
  • Олена Кремзер (жіноча боротьба, 52кг)
  • Пилип Ткаченко (стрибки у воду, командні змагання)
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити