Юні представники "Інваспорту" з Тернопілля вдало виступили у cпартакіаді "Повір у себе"

17 травня 13:00
Переглядів: 77
Спорт

Фінал 23-ої спартакіади «Повір у себе» серед дітей з обмеженими можливостями впродовж тижня тривав у Коблево (Миколаївська область) на базі відпочинку «Вінниця». Тернопільський центр «Інваспорт» на цих змаганнях представляли 18 юних спортсменів 2001-2005 років народження.

Щодо результатів, то у волейболі дівчатка з вадами слуху зайняли четверте місце (тренер Михальчук В.І.).

У вільній та греко-римській боротьбі у своїх вагових категоріях Сорожкевич Павло посів два других місця і виборов дві срібних медалі, Кохан Денис завоював «золото» і «бронзу», Галамбіцький Павло у вільній боротьбі став бронзовим призером, а у греко-римській – посів п’яте місце. Гриньків Максим двічі став переможцем турніру і повернувся додому з двома золотими нагородами, Доманський Богдан двічі був четвертим, Блоха Віктор завоював «срібло» і «золото», у здобутку Рачія Ігоря – дві срібних медалі, а Бодасюк Дмитро у двох видах посів четверті місця. Тренував юних борців Леон Уруський.

У настільному тенісі Будник Роксолана серед спортсменів з вадами слуху в особистому заліку зайняла перше місце, а виступаючи в парі, стала срібною призеркою (тренер Мамалига О.), серед учасників з вадами розумового та фізичного розвитку бронзовим призером серед тенісистів став Савчин Богдан, а Мариняк Іван посів восьме місце (тренер Юрчишин І.).

За матеріалами: oblsport.te.ua