Юні прикарпатські регбісти змагалися за першість

03 квітня 12:05
Переглядів: 116
регбі

Останнім часом Федерація регбі Івано-Франківської області приділяє велику увагу розвитку та поширенню регбі у регіоні: минулого року у чемпіонаті України вперше взяла участь команда дівчат до шістнадцяти років, а цього року організований осередок регбі в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Наступним кроком федерації стало створення дитячої команди за межами обласного центру Івано-Франківської області. З ініціативи вчителя фізичної культури Підгірської школи,  голови методичного об’єднання Богородчанського району Віктора Богдановича Стасюка та за підтримки обласної федерації з грудня місяця проведено ряд показових ігор за участю вихованців Івано-Франківської ДЮСШ-2  як у Підгір`ї, так і у Івано-Франківську, тренувальних занять тренерами ДЮСШ-2, а день 1 квітня 2017 року стане пам`ятним для підгірських школярів, які зіграли свій перший повноцінний поєдинок з ровесниками Івано-Франківська. Звичайно, що обласні юні регбісти були сильнішими у всіх компонентах гри. Незважаючи на це, місцеві школярі отримали великий урок регбі і висловили бажання і надальше вдосконалюватись у новій і маловідомій грі.

Запам`ятається майбутнім регбістам і знайомство з Безнощуком Любомиром, який напередодні повернувся з останніх навчально-тренувальних зборів юніорської збірної України з регбі, за результатами яких потрапив до складу збірної України, яка 06 квітня проведе свій стартовий матч чемпіонату Європи у Франції.

На пам`ять про цю подію від Федерації регбі Івано-Франківської області підгірським школярам було передано комплект тренувальної форми.

Не виключено, що цей день може стати початком розвитку регбі не тільки у Підгір`ї, але і у інших школах Богородчанського району. Разом з тим, обласна федерація регбі, без сумніву, підтримає будь-яку ініціативу з розвитку регбі на Прикарпатті.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: