Юні спортсмени Львівщини стали учасниками всеукраїнської "Олімпійської зміни" у дитячому центрі "Молода гвардія"

09 серпня 16:30
Переглядів: 91
Молода гвардія

З ініціативи Міністерства молоді та спорту України в українському дитячому центрі "Молода гвардія" у місті Одеса успішно завершилася спортивна зміна для кращих юних спортсменів України. Загалом упродовж 14 липня - 6 серпня ц.р. 200 найкращих вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл України мали можливість відпочити та оздоровитися на узбережжі Чорного моря.

Львівщину в «Молодій гвардії» за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації представляли 14 спортсменів – переможці та призери обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань з санного спорту, художньої та спортивної гімнастики, веслування на байдарках і каное, карате, а також призери всеукраїнських змагань «Олімпійська зима».

Протягом спортивної зміни проводилися різноманітні спортивні та водні естафети, змагання з футболу, піонерболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

Головним напрямом роботи «Олімпійської зміни» була спортивно-масова робота, яка становить органічну частину загального виховання, покликану забезпечувати розвиток фізичних, морально-вольових, розумових здібностей та професійно-прикладних навичок.

Відтак усі учасники цієї тематичної зміни загартованими й відпочилими із вдячністю повернулися додому.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: