Юні спортсмени Львівщини успішно виступили в ХІІ Міжнародному спортивному фестивалі з ігрових видів спорту

03 серпня 12:22
Переглядів: 72
Фустиваль

Наприкінці липня в угорському місті Капошвар відбувся традиційний ХІІ Міжнародний спортивний фестиваль з ігрових видів спорту, а саме з: гандболу, футболу, волейболу та баскетболу – «Youth Festival – 2016». На цих цікавих дитячих змаганнях зібралося 4 500 учасників з понад 30 країн світу. У змаганнях з баскетболу у віковій категорії U-12 Україну представляла команда з міста Дрогобича, а у віковій групі U-14 - команда Львівської обласної ДЮСШ.

За традицією усі учасники змагань з символікою своїх країн пройшли парадом вулицями міста до головного стадіону Капошвару, де відбулося урочисте відкриття фестивалю, а після цього футбольний матч між збірними Угорщини та Англії (U-16).

В баскетбольному турнірі серед юнаків вікової групи U-14 змагалися 8 команд, які представляли Голландію, Угорщину, Індію та Україну. Команда Львівської ОДЮСШ (тренер Любов Ковач) упродовж групових та попередніх раундів впевнено перемогла своїх закордонних суперників, а у фінальній грі здобула золоті нагороди в матчі зі своїми закарпатськими друзями з м. Ужгорода.

Команда з Дрогобича також з перших днів була налаштована на серйозну боротьбу, адже в підгрупі були команди з Тайваню, Єгипту, сильні дружини з Угорщини, Голландії, Білорусі, Індії, та Словаччини. Юні дрогобицькі спортсмени, пройшовши групову стадію, перемогли в чвертьфіналі та серед 14-ти команд посіли третє місце, пропустивши вперед юних баскетболістів з Ужгорода та господарів фестивалю – угорців. «Це прекрасна нагода перевірити свої сили на такому високому рівні, навчитися розподіляти свої сили упродовж усього турніру. Дуже вдячний батькам за підтримку, розуміння та фінансову підтримку», - розповів тренер дрогобичан Сергій Самойлик.

Отож дрогобицькі баскетболісти привезли додому бронзові нагороди міжнародного спортивного фестивалю в Угорщині, а команда Львівської ОДЮСШ виборола перше місце!

Організатори «Youth Festival – 2016» надали можливість усім учасникам безкоштовно відвідати місцевий аквапарк, львівські та дрогобицькі юні баскетболісти побували на екскурсії в Будапешті, відвідали озеро Балатон, мала місце цікава культурна програма, концерти, конкурси у спеціально створеному спортивному центрі в центральній частині міста. А нові знайомства з однолітками з інших країн залишили в дітей Львівщини чудові спогади про дружню атмосферу спортивного фестивалю.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: