Юні українські біатлоністи готуються до старту на ЄЮОФ-2015 в Тисовці

22 січня 20:37
Переглядів: 113
біатлон

З 25 січня в Австрії та Ліхтенштейні понад 900 найкращих юних атлетів розпочнуть боротьбу за нагороди ХІІ Європейського юнацького олімпійського фестивалю. Заявка української збірної нараховує 21 юного олімпійця.

Найчисленніший склад, як повідомляє НОК України, у наших біатлоністів, яких в олімпійській команді країни восьмеро. Серед них і тернопільський спортсмен Роман Бригадир. Наразі юні біатлоністи продовжують підготовку до престижного старту в Тисовці на Львівщині.

«Підготовка до олімпійського фестивалю йде за планом. Проблем ніяких не має. Сніг у нас є. Команда тренується тричі на день. У всіх настрій бойовий, тож кожен з великою відповідальності ставиться до своєї роботи», – сказав у коментарі прес-службі НОК України тренер біатлонної команди Ігор Ященко.

Молодий спеціаліст зазначив, що для хлопців та дівчат ЄЮОФ-2015 стане першим дуже серйозним та відповідальним випробуванням в їхній кар’єрі. «Для них ці змагання – перший досвід, можна сказати, перший іспит на міцність. У них є чудовий шанс продемонструвати свої сили та заявити про себе на міжнародній арені», – додав тренер.

Нагадаємо, що ЄЮОФ-2015 відбудеться з 25 до 30 січня та збере понад 900 спортсменів віком 14-18 років, які змагатимуться за нагороди престижного турніру у 8 видах спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: