Юні "ураганівці" тренувалися під керівництвом іспанського наставника

23 січня 12:42
Переглядів: 132
ураган
Завершується тренувальне турне вихованців клубної ДЮСШ
 
Міжнародне тренувальне турне вихованців ДЮСШ "Ураган" 2004-2005 р.н. добігає до свого завершення. Останній день в іспанській Валенсії на спортивній базі "Residencia La Petxina" юні "ураганівці" провели на футзальній ноті. 
 
У вівторок, 20 січня, головний тренер футзальної академії "Валенсії" Хав'єр Арнау провів тренування для 10-річних "драконів". Спочатку він оцінював практичне заняття, яке проводив спортивний директор НФК "Ураган" Роман Ярий, а потім і сам долучився до практичних та тактичних напрацювань.
 
За словами Романа Ярого, тренер продемонстрував велику кількість вправ та пояснив специфіку тренувань в Іспанії. "Дітям дуже сподобалось працювати під керівництвом Хав'єра Арнау", - підсумував Роман Олексійович. На прощання головний тренер футзальної академії "Валенсії" висловив бажання й надалі продовжувати тісну співпрацю. 

Наступного дня, 21 січня, івано-франківську делегацію "чекав" Париж. День проведений у французькій столиці не залишив юних "драконів" байдужими, тож під неймовірними враженнями футзалісти вирушили до Відня. Після "знайомства" з Австрією іванофранківці, озброєні новими знаннями, практичними навиками та неймовірними враженнями взяли курс додому…
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: