Юні волейболістки Долини – тріумфатори турніру присвяченому Дню Конституції України

17 червня 19:12
Переглядів: 280
спорт

У суботу, 14 липня у спортзалі Стрийського аграрного коледжу відбувся дитячий регіональний турнір з волейболу присвячений Дню Конституції України.

Цей турнір мав відбутися на спортивному майданчику центрального міського пляжу але через несприятливі погодні умови, організатори турніру перенесли змагання у спортзал.

 волейбол

У цих змаганнях прийняли участь  8 дитячих волейбольних команд юнаки та дівчата 2003-2005 р. н.  з Стрия, Долини, Жидачева та Червонограда.

Організаторами турніру виступили: медичний центр «АСТРУМ», дитячий волейбольний клуб «Карпатська рись» та відділ молоді та спорту Стрийської міської ради.

У результаті безкомпромісної боротьби переможцем турніру серед дівчат стала волейбольна команда з Долини, друге та третє місця відповідно посіли команди з Червонограда та ВК «Карпатська рись» (Стрий).

У хлопці найсильнішою виявилася волейбольна теж команда з Долини. Друге місце виборола ВК «Карпатська рись» (Стрий), третє – Червоноград.

 волейбол

Як відзначив головний суддя турніру Микола Столярський, метою цього турніру в першу чергу є популяризація волейболу на теренах нашого краю а також виховання патріотично налаштованої молоді.

Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти Як відзначили організатори змагань цей турнір стане традиційним.

Михайло Олійник. Фото автора.                                                    

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: