Юні волейболісти ДЮСШ (Стрий) - володарі "Кубка АСТРУМУ-2016".

17 червня 09:30
Переглядів: 150
Волейбол

На протязі двох днів, з 15 по 16 червня у спортзалі Стрийської ДЮСШ міськвно відбувся III міжобласний юнацький турнір - "Кубок АСТРУМУ-2016" серед юнаків 2002 р.н і молодші.

Організаторами цього турніру виступили: Стрийська ДЮСШ міськво, медична клініка "Аструм" та Стрийська міська організація партії "Воля". Цей турнір пройшов за фінансової підтримки медичної клініка "Аструм" та Стрийської міської організації партії "Воля". Честь Стрия у цих змаганнях захищали юні вихованці Стрийської ДЮСШ міськво (тренер - Микола Столярський). У цих змаганнях взяли участь 6 волейбольних команд, які за жеребом були розподілені на дві групи:

"А": "ДЮСШ"(Стрий) - 4 очка, Ужгород - 2 очка, Пустомити - 0 очок

"Б": Тернопіль – 4 очка, Червоноград - 2 очка. Івано-Франківськ - 0 очок.

На урочистій церемонії відкриття та закриття усіх учасників привітали та побажали вдалих стартів та усяких гараздів: голова Стрийської міської організації партії "Воля", директор медичної клініки "АСТРУМ", громадський діяч Ігор Брик, директор Стрийської ДЮСШ міськво Олексій Кухар, заступник директора Стрийської ДЮСШ міськво, суддя національної категорії Дмитро Шнайдер та заступник головного редактора газети "Фортуна" Михайло Олійник. Під звуки Гімну України капітани команд підняли Державний Прапор України. У розмові зі мною Дмитро Йосипович відзначив, що усі команди продемонстрували високий рівень підготовки, ну а переміг - найсильніший. Ось як закінчилися результати матчів у групах "А" та "Б":

Стрий - Пустомити 2:0                                                   Івано-Франківськ – Тернопіль 0:2

Ужгоод – Пустомити 2:0                                                Івано-Франківськ - Червоноград 1:2

Стрий - Ужгород 2:0                                                         Червоноград - Тернопіль 1:2

Переможці груп у очному протистоянні між собою визначили цьогорічного переможця турніру. Юні стрийські волейболісти у захоплюючому поєдинку вдало атакували і вправно захищалися і цілком заслужено стали володарями «Кубка АСТРУМУ-2016», перемігши у очному протистоянні тернопільських волейболістів – 2:1. У матчі за 3-е місце команда Червонограду перемогла команду Ужгорода - 2:0. У грі за 5-е місце пустомитівські волейболісти перемогли збірну Івано-Франківська - 2:0.

Переможець та призери III міжобласного юнацького турніру - "Кубок АСТРУМУ-2016" отримали з рук мецената Ігоря Брика медалі, грамоти та вимпели.