Юні волейболісти "ДЮСШ" Стрий - володарі "Кубок Незалежності-2016"

27 серпня 19:45
Переглядів: 384
Волейбол

У четвер, 25 серпня у Стрию, на волейбольних пляжних майданчиках біля ресторану «Козацький двір» відбувся регіональний турнір з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат - «Кубок Незалежності-2016», присвячений 25-й річниці Незалежності України.

У цьому турнірі прийняли участь 16 пар зі Стрия, Львова, Долини та Пустомит. Організатор турніру – Стрийська ДЮСШ міськво (директор – Олексій Кухар). Меценатами турніру виступили: координатор Стрийської міської партії «Воля» Ігор Брик, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Руслан Каліцун, ресторан «Козацький двір» та ПП Василь Вєдєрніков. На урочистій церемонії відкриття усіх учасників і гостей привітали та побажали вдалих стартів і усіляких гараздів: координатор Стрийської міської партії «Воля», президент волейбольного клубу «Карпатська рись», заступник голови Громадської ради при Львівській ОДА Ігор Брик, голова осередку ветеранів спорту Стрийщини Роман Мазяк та тренер з волейболу Стрийської ДЮСШ міськво Микола Столярський. Головний суддя змагань – Микола Столярський (м. Стрий). У розмові зі мною Микола Володимирович відзначив, що не дивлячись на спеку, усі без винятку пари продемонстрували високий рівень підготовки, ну а перемогли - найсильніші. У підсумку тріумфували юні волейболісти Стрия (тренер – Микола Столярський). Ось як виглядає трійка призерів - юнаки: ДЮСШ-1 (Стрий, Богдан Ярошко та Вадим Петрович); ДЮСШ-2 (Стрий), ДЮСШ-3 (Стрий); дівчата: ДЮСШ -1 (Стрий, Андріана Павлик та Аліна Братчик); Долина-1; ДЮСШ-2 (Стрий).

Переможці та призери «Кубка Незалежності-2016» нагороджені медалями, грамотами та сувенірними статуетками. Організатори турніру висловлюють слова щирої подяки Ігорю Брику, Руслану Каліцуну, Василю Вєдєрнікову та ресторану «Козацький двір» за допомогу в організації та проведенні турніру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: