Юні вихованці АФ "Скала" висадили у Стрию магнолії

09 травня 10:02
Переглядів: 158
ФК Скала Стрий
У Стрию, доволі чисельна група юних вихованців Академії футболу «Скала» U-16 та U-17  разом зі своїми тренерами і наставниками - Юрієм Галієм та Миколою Василишиним на чолі з директором ФК «Скала» (Стрий) Олександрою Кравчук та директором АФ «Скала» (Моршин) Володимиром Ольбертом зібралися у сквері по вул. Осмомисла, біля пам’ятника Богдана Хмельницького для того, щоб висадити 13 саджанців магнолій.

Таким чином вони прийняли участь у акції «Стрий - місто магнолій», яку на початку квітня зініціювала ГО «Молодь Стрийщини». Два тижні тому, у Моршині юні вихованці АФ «Скала» висадили 50 саджанців туї. Хотів би відзначити, що співвласниками Академії футболу «Скала» є добре відомі далеко за межами Стрийщини меценати, бізнесмени, політики та громадські діячі Всеволод Білас та Микола Кміть.
 
Крім того, Всеволод Омелянович та Микола Іванович є справжніми патріотами нашого  краю і у такому ж дусі виховують і юних футболістів у своїй футбольній академії. Мета цієї акції - озеленення нашого краю та покращення якості життя повсякденними справами. 
 
У призначену годину автобус з юними футболістами під’їхав до корпусу ВПУ № 8, де на них вже очікували ветерани спортивної Стрийщини - Зеновій Кізима і Василь Коханчик. Після короткого інструктажу та узгодженого плану дій  Володимир Ольберт роздав юним футболістам лопати та саджанці магнолій і робота з благоустрою закипіла.
 
Добру справу розпочали за давнім українським звичаєм - з молитви. Згодом юні футболісти розбилися на групи: одні копали ямки, інші - саджали магнолії та засипали їх спеціально приготованою сумішшю і землею та поливали їх. Керували діями юних футболістів Володимир Ольберт, Микола Василишин та Юрій Галій. Після висадки 13 саджанців магнолій, Володимир Ольберт зазначив: «Виховання здорового способу життя, розумного і патріотичного українця, а також передусім професійна футбольна майстерність є основними нашими постулатами і саме це заставило нас постійно говорити, що у наших планах є і відродження нашого краю та його озеленення». 
 
За свої старання юні футболісти Академії футболу «Скала» отримали символічні ключі від міста Стрия і печиво,  а також подяку від директора ВПУ № 8 Віталія Никифоріва. «Юні футболісти нашої футбольної академії отримали велике задоволення від висадки саджанців магнолії, адже у певній мірі і завдяки їм стрияни та гості нашого міста зможуть милуватися квітучими магноліями» - зазначив Володимир Ольберт.

P.S. До нас у редакцію подзвонила директор ФК «Скала» (Стрий) Олександра Кравчук і повідомила, що на превеликий жаль три саджанці магнолій вкрали та ще один надламали якісь нелюди. Ось такі реалії...
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: