Юні вихованці СК "Сене" - чемпіони України 2014 року

01 березня 15:13
Переглядів: 226
карате
Протягом двох днів – з 15 по 16 лютого ц.р. у м. Луцьк відбувся чемпіонат України з контактного та традиційного карате серед юніорів та юнаків. На ці змагання з’їхалися спортсмени з усіх куточків України. Дуже відрадно, що у складі команди Львівської області виступали 17 вихованців Стрийського спортивного клубу «Сене», що діє при ДЮСШ «Гарт».

У розмові зі мною головний тренер СК «Сене», арбітр міжнародної категорії 6 дану Ярослав Павлович Захаренко відзначив, що його вихованці брали участь в п’яти видах програми та в різних вікових групах від 9 до 18 років.

В особистих видах програми з ката (формальні вправи) чемпіонами України – 2014 стали: Назар Ліщинський (гімназія), Павло Одинак (СЗШ № 3), Яна Піта (СЗШ № 2), Назар Гнидин (СЗШ № 10), Анна Стебельська (м. Сколе), Віталій Якимів (СЗШ № 3), Ольга Комарницька (університет БЖД, м. Львів).
Віце-чемпіонами України стали: Роман Чекан (гімназія), Віталій Ляскало (СЗШ № 7), Анна Захаренко (СЗШ № 7), Назар Мазяр (СЗШ № 7), Ярослав Захаренко (СЗШ № 7).

Третє місце вибороли: Костянтин Малецький (м. Моршин) та Дмитро Матійців (СЗШ № 5). В змаганнях з куміте (двобій) друге місце посіли Назар Ліщинський та Назар Мазяр.

У командних видах у віковій групі до 11 років перша наша команда, в складі Остапа Гевкача (СЗШ № 2), Романа Чекана та Віталія Ляскало, здобула командну першість. Крім того, друга наша команда, у складі Володимира Капелюшного (СЗШ № 2), Павла Одинака та Костя Малецький, посіла друге місце. У категорії 12-14 років серед хлопців команда, яку представляли наших три краяни: Назар Мазяр, Назар Гнидин та Назар Ліщинський, стала чемпіоном України – 2014, здолавши у фіналі команду обласного Миколаєва.

Варто також відзначити і наших дівчата, які теж відмінно виступили на цьому чемпіонаті. Так збірна Львівщини у складі стриянок Анни Захаренко, Анни Стебельської та Яни Піти, виборола перше місце. Серед юнаків 15-17 років стрияни традиційно втримали пальму першості у складі Віталія Якиміва, Ярослава Захаренка та Дмитра Матійціва. Варто зазначити, що готували нашу команду до чемпіонату України – 2014 наші уславлені стрийські тренери Ярослав та Наталія Захаренко.
Переможці та призери цих змагань були нагороджені медалями та грамотами.
На даний час юні вихованці СК «Сене» готуються до нових стартів.