Юні вихованці СК "Сене" - чемпіони України 2014 року

01 березня 14:13
Переглядів: 259
карате
Протягом двох днів – з 15 по 16 лютого ц.р. у м. Луцьк відбувся чемпіонат України з контактного та традиційного карате серед юніорів та юнаків. На ці змагання з’їхалися спортсмени з усіх куточків України. Дуже відрадно, що у складі команди Львівської області виступали 17 вихованців Стрийського спортивного клубу «Сене», що діє при ДЮСШ «Гарт».  

У розмові зі мною головний тренер СК «Сене», арбітр міжнародної категорії 6 дану Ярослав Павлович Захаренко відзначив, що його вихованці брали участь в п’яти видах програми та в різних вікових групах від 9 до 18 років.
 
В особистих видах програми з ката (формальні вправи) чемпіонами України – 2014 стали: Назар Ліщинський (гімназія), Павло Одинак (СЗШ № 3), Яна Піта (СЗШ № 2), Назар Гнидин (СЗШ № 10), Анна Стебельська (м. Сколе), Віталій Якимів (СЗШ № 3), Ольга Комарницька (університет БЖД, м. Львів).
Віце-чемпіонами України стали: Роман Чекан (гімназія), Віталій Ляскало (СЗШ № 7), Анна Захаренко (СЗШ № 7), Назар Мазяр (СЗШ № 7), Ярослав Захаренко (СЗШ № 7). 
 
Третє місце вибороли: Костянтин Малецький (м. Моршин) та Дмитро Матійців (СЗШ № 5). В змаганнях з куміте (двобій) друге місце посіли Назар Ліщинський та Назар Мазяр.
 
У командних видах у віковій групі до 11 років перша наша команда, в складі Остапа Гевкача (СЗШ № 2), Романа Чекана та Віталія Ляскало, здобула командну першість. Крім того, друга наша команда, у складі Володимира Капелюшного (СЗШ № 2), Павла Одинака та Костя Малецький, посіла друге місце. У категорії 12-14 років серед хлопців команда, яку представляли наших три краяни: Назар Мазяр, Назар Гнидин та Назар Ліщинський, стала чемпіоном України – 2014, здолавши у фіналі команду обласного Миколаєва.
 
Варто також відзначити і наших дівчата, які теж відмінно виступили на цьому чемпіонаті. Так збірна Львівщини у складі стриянок Анни Захаренко, Анни Стебельської та Яни Піти, виборола перше місце. Серед юнаків 15-17 років стрияни традиційно втримали пальму першості у складі Віталія Якиміва, Ярослава Захаренка та Дмитра Матійціва. Варто зазначити, що готували нашу команду до чемпіонату України – 2014 наші уславлені стрийські тренери Ярослав та Наталія Захаренко. 
Переможці та призери цих змагань були нагороджені медалями та грамотами.
На даний час юні вихованці СК «Сене» готуються до нових стартів.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: