Юні збаразькі футболісти повернулися з міжобласного турніру з нагородами

16 вересня 18:21
Переглядів: 116
гол

В місті Дубно на Рівненщині відбувся міжобласний турнір з футболу серед команд ДЮСШ. Юні футболісти змагалися у двох вікових групах – 2001-2002 років народження та 2003-2004 років народження. Збаражчину на змаганнях представляли команди юнаків та дівчат ДЮСШ відділу освіти, яких тренують Михайло Кузьма та Борис Табачишин.

12-13-річні збаразькі футболісти, обігравши суперників з Рівного, Луцька, Дубно та Нетішина, вибороли перше командне місце. У фіналі вони, на жаль, поступились команді «Волинь» з міста Луцька і посіли другу сходинку п’єдесталу.

10-11-річні юнаки та дівчата (змішана команда) у запеклій боротьбі змогли вибороти лише п’яте почесне місце. До речі, проти хлопців грали такі юні збаразькі футболістки: Галина Кривобедра, Роксолана Мельниківська, Діана Болюх, Вероніка Конзерська.

Кращим воротарем турніру визнано нашого Дмитра Чепіля, а кращим гравцем – Василя Танчака.

Після футбольних поєдинків відбулося урочисте нагородження переможців, які отримали медалі, грамоти і кубки, а також цінні призи від спонсорів змагань.

25-27 вересня футбольна команда Збаразької ДЮСШ відділу освіти захищатиме честь Збаражчини на Всеукраїнському турнірі у місті Миколаїв, що на Львівщині, присвяченому пам’яті Ореста та Андрія Баль.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: