Юніори "Карпат" провели перший матч на зборах

14 липня 13:10
Переглядів: 110
карпати

У польському містечку Водзіслав-Шльонський відбувся перший товариський матч юніорської команди «Карпат», яка проводить тут свої збори. Львівська команда грала проти представника другої ліги чемпіонату Польщі – ФК «Надвішлан Ґура».

На цю гру Андрій Тлумак запропонував супернику такий склад: Данилів, Скотаренко, Погорілий, Олійник, Бусько, Якимів, Лебедь, Войтович, Микитин, Саутін, Карпенко.

Карпатівці швидко захопили середину поля і почали створювати біля воріт суперника моменти, але реалізувати вдалося лише один – і той, вже аж наприкінці тайму. Бусько з Микитином розіграли класну комбінацію на фланзі, а після прострілу останнього, кращий бомбардир минулого юніорського чемпіонату Ігор Карпенко без шансів для кіпера вколотив круглого у сітку.

У другому таймі на поле вийшло чимало хлопців, які поповнять склав команди Андрія Тлумака та Андрія Сапуги: Стецьків, Толочко, Лебеденко, Калинчук, Завінський, Валенко та Кісільовський. Попри зовсім юний вік хлопці продовжували тиснути на ворота поляків, хоч і не мали багато моментів. Зрештою, на 80-ій хвилині поєдинку, після подачі кутового поляки відігралися – перший їхній удар прийняла на себе перекладина, а вже з другим «леви» не впоралися – 1:1.

І, мабуть, завершилась би ця гра внічию, якби не рішення арбітра, який призначив пенальті у ворота Стецьківа вже у компенсований час. Таким чином поляки вийшли вперед, але уже в наступній атаці рефері мав би призначити ідентичний пенальті і в ворота «Надвішлан Ґура», однак фол проти Саутіна у карній зоні не зафіксував. Тому свій перший спаринг на зборах юніори програли, але попереду на них чекає ще три поєдинки проти польських суперників.