26 лютого 00:30
Переглядів: 142
карпати

Юніорська команда «зелено-білих», що проводить зимові збори в Туреччині, закінчила роботу в Манавґаті останнім спарингом проти норвезьких однолітків із клубу «Нест сотра». На цей поєдинок карпатівці вийшли у такому складі: Данилів, Олійник, Виздрик, Бусько, Скотаренко, Намуйлик, Гладкий, Якимів, Богач, Микитин, Карпенко.

Протягом всього першого тайму підопічні Андрія Тлумака та Андрія Сапуги володіли безперервною перевагою, що втілилася у п’ять забитих м’ячів. Двічі забивав Гладкий, ще по разу Микитин, Карпенко та Богач. До слова, останній, мав можливість ще тричі розписатися у воротах норвежців, але свої моменти змарнував.

У другому таймі «зелено-білі» продовжили трощити свого суперника вже з новими силами: на поле вийшли Данилів, Хоцяновський, Валенко, Лебедь, Толочко та Лебеденко. У підсумку учні та вихованці карпатівської школи та Академії накидали у ворота кіпера «Нест сотра» ще сім голів. Забивали норвежцям Якимів, Микитин, Гладкий, двічі Хоцяновський та двічі Богач, який за підсумками всього матчу (разом із Гладким), оформив хет-трик.

Щоправда, норвежцям вистачило сил на гол престижу, але й карпатівці догравали спаринг у меншості – через два попередження з поля вилучили Намуйлика. Таким чином «зелено-білі» перемогли 12:1 і вже в четвер зранку повернуться до Львова. Після короткого відпочинку юніори відправляться до Чопа, де пройде їхній завершальний етап підготовки до сезону.