Юніори. "Карпати" U-19 – "Скала" U-19 – 2:1

15 жовтня 23:31
Переглядів: 164
карпати

Юніори «Карпат» своєю грою та результатами мимоволі, дуже високо, підняли планку. Тепер кожен суперник підопічних Андрія Тлумака підходить до матчу із львів’янами на найвищому рівні мотивації та самовіддачі. Самим же карпатівцям стає щоразу важче, адже опоненти по групі роблять все можливе для того, аби не бути розгромленими «левами». Зрештою, навіть нічия із «Карпатами» зараз може вважатися сенсацією. Моршинська «Скала» підійшла до такої сенсації надзвичайно близько і на останніх хвилинах матчу у Раві-Руській могла здобути одне очко. Але «зелено-білі» своєю грою заслужили не лише перемоги та забиті голи, але й усмішку Фортуни.

Щоправда, перший тайм нічого цікавого та оригінального не віщував. Як і в Моршині, коли «Карпати» та «Скала» вперше грали між собою у групі «А», до перерви була в’язка гра із мізерною кількістю моментів. Петро Намуйлик міг двічі бодай у рамку воріт влучити після доволі перспективних штрафних, але в обох випадках промахнувся. Натомість його партнер Дмитро Саутін мав можливість забити з гри – він увірвався до карної зони і проштовхнув м’яча повз кіпера, який кинувся йому на перехоплення. Якби не відчайдушна гра захисника «Скали», який виніс м’яча з порожніх воріт, то карпатівці повели в рахунку вже тоді. Правда, забити міг і Мар’ян Швед після подачі кутового у наступному епізоді. Вінгер юніорів пробивав головою з відскоком від газону, але м’яч опинився просто в руках воротаря.

Як і в Моршині, усе змінилося по перерві. Важливу роль у грі «Карпат» виконали Василь Кравець та Олексій Гуцуляк – хлопці повернулися з Франції, де брали участь в міжнародному турнірі у складі збірної України. Почали матч вони на лаві запасних, але у перерві вийшли на поле. Для того аби зробити результат, хлопцям багато часу не знадобилося. Так, Кравець підключився до атаки лівим флангом і зряче прострілив до штрафного, акурат під удар Полюганичу. Дмитро пробивав не так сильно, як точно, і вже за секунду круглий влетів у нижній кут воріт «Скали».

А невдовзі про себе нагадав Гуцуляк, який після розумної перепасівки із Шведом прокинув м’яча на кращого бомбардира чемпіонату України серед юніорів Ігоря Карпенка. Недовго думаючи, форвард «Карпат» невідпорно пробив низом – 2:0. Таким чином, Карпенко забив вже свій сьомий гол у турнірі.

Напевно, маючи в голові такий комфортний рахунок, карпатівці дозволили собі розслабитися і ледь за це не поплатилися. «Скала» почала створювати моменти, один з яких закінчився голом. Квича двічі виводили на побачення із Мозілем, але якщо першого разу Олег переграв свого опонента, то з другої спроби гравець із Стрия зумів обіграти воротаря і відправити м’яча у сітку. Забитий гол надихнув гостей. І варто сказати, що шансів для того, аби вирвати нічию у них не бракувало. Маляренко та Павелко двічі влучали в перекладину, при чому другий раз каркас воріт врятував «Карпати» на 89-ій хвилині.

Усе ж «зелено-білі» втримали переможний рахунок 2:1, який дозволив підопічним Андрія Тлумака закріпитися на вершині турнірної таблиці. Тепер, 29 жовтня, «зелено-білі» приймуть на своєму полі однолітків із київського «Динамо».

9-й тур. 15.10.2014, 15:00. «Локомотив», Рава-Руська. 200 глядачів.