Юніори. "Карпати" U-19 – "Сталь" U-19 – 3:1

U-19

17-й тур. 27.11.2016, 13:00. «Сокіл», Львів. 100 глядачів.
Похмуро, дощ. +6°С

Арбітр – Роман Новосад (Рівне).

Асистенти арбітра: Олег Мімнонов (Тернопіль), Богдан Морозюк (Івано-Франківськ).
Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів).

Спостерігач арбітражу – Віктор Кошура (Чернівці).

«КАРПАТИ» U-19: Задерейко, Завінський, Веремієнко, Дерман, Оприск, Донцов, Толочко (Малашевський, 79), Валенко (Боднарь, 77), Клим (Ременюк, 46), Кос (Пецків, 83), Войтович (Діма, 85).
Запасні: Ющишин, Білий.
Старший тренер – Роман Толочко.

«СТАЛЬ» U-19: Дегтяр, Маміч, Данієлян, Рогульський, Мицик, Копитов (Чеглов, 70), Стахміч (Отіско, 67), Хоцяновський, Устименко (Лосєв, 49), Андрусенко (Нехаєв, 59), Вакула (Богданов, 82).
Запасні: Краснопольський, Сидоров.
Старший тренер – Вадим Деонас.

Голи: Кос, 37, Войтович, 63, Дерман, 76 – Вакула, 44.

Попередження: Войтович, 30, Толочко, 51, Завінський, 73, Оприск, 84 – Рогульський, 17.

Рівно три місяці тому, а саме 27-го серпня поточного року юніорська команда «Карпат» у гостях перемогла кам’янську «Сталь» з рахунком 2:0. Виграли «леви» у «сталеварів» й сьогодні. І знову перевага «зелено-білих» у забитих м’ячах склала два голи. Щоправда, рахунок цього разу дещо інший – 3:1. А тепер про деталі цього матчу, який відбувся на полі зі штучним газоном стадіону «Сокіл» у місті Лева.

Розпочали гру команди доволі спокійно, але господарі діяли трохи гостріше в передній лінії. І саме вони й створили перший по-справжньому небезпечний момент у матчі. Олег Кос отримав передачу врозріз і фактично опинився сам на сам з воротарем. Однак пробивав форвард карпатівців з лівої із незручного становища і в підсумку поцілив прямо у голкіпера «сталеварів» Ростислава Дегтяря.

Та все ж саме Кос став автором першого голу у звітній зустрічі. На 37-й хвилині правий оборонець Роман Оприск, який тільки кілька днів тому повернувся в загальну групу після лікування, з правого флангу виконав подачу верхом і 27-й номер «зелено-білих», вибравши правильно позицію у карній зоні, головою акцентовано пробив у протихід Дегтярю в лівий від нього кут воріт.

Однак рахунок 1:0 протримався не довго – попереду підопічні Романа Толочка і Олега Гараса були тільки якихось сім хвилин. Лівий захисник господарів Юрій Завінський «обрізався» в центрі поля і гості організували миттєву контратаку: комбінацію в чотири передачі у дотик влучним ударом з близької відстані завершив Владислав Вакула – 1:1. Шансів врятувати свою команду від пропущеного голу у воротаря «Карпат» Антона Задерейка не було жодних.

«У першій половині гра була так собі. Не скажу, що ми діяли погано, але перегравати суперника нам не вдавалося. Забили ми, щоправда, першими і гол вийшов дійсно красивий. Але вистачало й браку, особливо технічного, який часто призводив до зриву наших атак на рівному місці. В кінці кінців саме після абсолютно незрозумілої «обрізки» ми й пропустили гол у свої ворота. Тому вважаю, що нічийний рахунок у першій половині гри був закономірним»
, – прокоментував першу 45-хвилину керманич «левів» Роман Толочко

Другий тайм гравці «Сталі» розпочали дещо активніше, але «Карпати» знову ж таки діяли гостріше і це зрештою стало вирішальним чинником у вирішенні долі зустрічі на користь галичан. На 63-й хвилині захисник гостей замешкався з м’ячем, намагаючись віддати передачу назад своєму голкіперу. Цим з максимальною вигодою скористався вінгер Володимир Войтович, який обікрав оборонця «сталеварів» – головою витикнув круглого собі на хід, на швидкості вискочив один на один з воротарем і холоднокровно катнув м’яча повз Дегтяря – 2:1.

А за 13 хвилин рахунок став 3:1. Свій третій і останній у матчі гол «зелено-білі» провели зі стандарту. Подача корнера з правого флангу атаки завершилася влучним ударом центрального захисника Максима Дермана, який своєчасно прийшов у карну зону гостей на допомогу своїм партнерам по лінії атаки. Вигравши другий поверх, він пробив головою і за мить шкіряна сфера рикошетом від стійки залетіла до сітки.

Треба віддати належне підопічним добре знаного львів’янам по роботі в «Карпатах» Вадима Деонаса. Його команда навіть за рахунку 1:3 не опустила рук і продовжувала боротися за позитивний результат. Та до фінального свистка рахунок залишився незмінним.

«У другому таймі ми були сильнішими за суперника, тому наша перемога є і закономірною, і цілком справедливою. Ми мали більше моментів в атаці, два з яких реалізували, а головне, більше не припускалися фатальних помилок в обороні, як це було до перерви. Коли рахунок став 3:1, то ми свідомо віддали перевагу «Сталі», яка намагалася врятувати гру. Але ви самі бачили, що «Карпати» були набагато ближчими до того, щоб забити четвертий м’яч, ніж наш суперник принаймні скоротити рахунок до мінімуму», – підсумував гру Роман Любомирович.