Асистенти арбітра: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Юрій Суряк (Львів).
Четвертий арбітр – Олександр Кальонов (Львів).

Спостерігач арбітражу – Василь Бурмич (Хмельницький).

«КАРПАТИ» U-19: Стецьків (Данилів, 67), Погорілий (Микитин, 72), Скотаренко, Олійник, Бусько, Толочко (Валенко, 89), Якимів, Лебедь, Войтович, Саутін (Лебеденко, 63), Карпенко.

«СТАЛЬ» U-19: Рябенко, Сторчило, Данієлян, Ульянов (Копитов, 72), Плутенко, Антошин, Месхі, Костенко (Мироненко, 72), Кушнаренко (Андрусенко, 72), Хоцяновський (Турко, 52), Оганісян.
Тренер – Єгіше Мелікян.

Голи: Якимів, 62, Лебедь, 84, Скотаренко, 90+3 – Кушнаренко, 40, 71, Турко, 58.

Попередження: Толочко, 55, Олійник, 67, Войтович, 81 – Антошин, 19, Сторчило, 43, Месхі, 54, Рябенко, 55, Оганісян, 55, Турко, 58, Данієлян, 90+3.

Вилучення: Оганісян, 70 (друге попередження).

Поєдинок проти дніпродзержинської «Сталі» для юніорів львівських «Карпат» став останнім у 2015 році на своєму полі. Цілком природно, що підопічні Андрія Тлумака та Андрія Сапуги, незважаючи на прохолодну погоду та не найкращої якості поле (жодних претензій до працівників стадіону – на вулиці пізня осінь), виходили на гру з бажанням попрощатися з прикордонною Равою до весни переможним результатом, при цьому продемонструвавши й гарної якості футбол. Забігаючи трохи наперед, скажемо, що в підсумку «леви» поставленої мети не досягли, але й на докір також не заслужили.

Грати командам довелося в не простих умовах – в’язкий газон змушував гравців обох команд витрачати чимало сил не лише на боротьбу з суперником, а й на те, аби приборкати м’яча. Та й ноги на такому полі «сідають» дуже швидко. Тим не менше, господарі з перших хвилин матчу пішли вперед доволі великими силами – навіть захисники при першій нагоді підключалися до атак. Перший удар по воротах гостей карпатівці нанесли на 7-й хвилині, коли після навісу з правого флангу захисники «Сталі» винесли м’яча за межі карної зони, але першим на підборі був опорник «левів» Андрій Якимів. 23-й номер нашої команди без роздумів пробив у дотик, адже до воріт було не більше двох десятків метрів, а позиція для удару – прямо по середині цілі. Удар низом вийшов достатньо потужним, однак голкіпер впевнено відбив шкіряну сферу.

Продовження осади воріт «сталеварів» могло завершитися їхнім взяттям і на 26-й хвилині, коли «Карпати» заробили право на штрафний удар з позиції лівого інсайда. Роман Лебедь із цілком забійної позиції пробив над стінкою сильно, але круглий пройшов вище поперечини. Вже за хвилину він же мав ще одну нагоду відкрити рахунок. Отримавши м’яча на дузі карного майданчика, «десятка» карпатівців першим дотиком обробив круглого, а другим – з розвороту з правої наніс удар. На жаль, знову траєкторія м’яча оминула каркас воріт.

Гості першу реальну нагоду відзначитися отримали на 30-й хвилині. Капітан дніпродзержинців Михайло Месхі метрів з 25-ти правіше середини з правої «розрядив гармату» у притул з ближньою стійкою – Олег Стецьків у не менш ефектному стрибку перевів м’яча на корнер. «Карпати» відповіли за три хвилини, отримавши право на штрафний удар на правому крилі атаки. Роман Лебедь від бровки подав на лінію воротарського майданчика. По воротам пробивав центральний захисник Олександр Олійник – здавалося, гол неминучий, але круглий зачепив когось із гравців команди гостей і цього виявилося достатньо, аби оминути каркас воріт – лише корнер.

На відміну від «Карпат», гравці «Сталі» виявили значно вищий відсоток реалізації гольових моментів. Отримавши другу нагоду відкрити рахунок у грі на 40-й хвилині, вони нею скористалися сповна. Після навісу зі стандарту Богдан Кушнаренко виграв другий поверх і пробив по воротах. Олег Стецьків зумів відбити цей удар, але партнери по обороні не підстрахували свого голкіпера і надали все тому ж Кушнаренку другу спробу. 11-й номер «сталеварів» цього разу послав м’яча по високій дузі, скерувавши його під поперечину у дальній кут. Стецьків намагався перехопити політ круглого, але не дотягнувся до нього і за мить рахунок у грі став 0:1.

Перед самим свистком на перерву «Карпати» мали шанс забити гол «у роздягальню» і тим самим піти на перепочинок, відновивши паритет у грі. Дмитро Саутін з позиції лівого інсайда пробив штрафний – шкіряна куля, рикошетом від стінки оминула ціль, пройшовши у лічених сантиметрах від дальньої стійки на кутовий. Подавши корнер, карпатівці провели затяжну атаку, в фіналі якої Андрій Якимів після серії рикошетів з меж карного майданчика із забійної позиції у дотик розстрілював ворота – не влучив…

Другий тайм розпочався з атак господарів, які додали обертів і за перші десять–дванадцять хвилин другого тайму створили кілька напівмоментів, але забити не змогли. Натомість гості фактично першу вилазку до воріт суперника у другій 45-хвилинці довели до другого взяття воріт нашої команди. Контратака правим флангом завершилася подачею верхом на ближню стійку, де Євген Турко, який кількома хвилинами раніше вийшов на заміну, переграв на другому поверсі Олега Стецьківа і переправив головою м’яча до сітки.

0:2 на своєму полі на 58-й хвилині гри – рахунок не з найприємніших. Але другий пропущений гол не зламав карпатівців психологічно. Навпаки, вони ще більше розізлилися і вже за три хвилини нарешті таки забили свій перший гол у звітному матчі. Перший удар по воротах «Сталі» після подачі кутового прийняла на себе поперечка, але за мить опорник «левів» Андрій Якимів, будучи першим на добиванні, ударом в дотик таки переправив шкіряну сферу за призначенням до сітки – 1:2.

Скоротивши відставання в рахунку до мінімуму, господарі ледь не всією командою побігли вперед рятувати гру і, як частенько буває у подібних ситуаціях, вдруге у грі наразилися на швидкий контрвипад суперника. І знову в епіцентрі подій опинився Богдан Кушнаренко, який увірвався зліва у штрафний майданчик, накрутив технічно трьох оборонців «Карпат» і з кута воротарського майданчика пробив повз Віталія Даниліва, який замінив у рамці Олега Стецьківа, у дальню «шістку».

Коли на табло загорілися цифри 1:3, грати залишалося трохи більше двадцяти хвилин основного ігрового часу плюс кілька компенсованих арбітром до другого тайму. І «Карпатам» цього вистачило, аби врятувати нічию. Але треба визнати, що в певній мірі їм у цьому допоміг суперник. Щойно «Сталь» забила третій гол, як її 9-й номер, а під ним грав Армен Оганісян, що називається, на рівному місці отримав друге попередження в матчі, через що автоматично змушений був достроково залишити поле. Сталося це на 70-й хвилині.

Чисельну перевагу «зелено-білі» реалізували вже через чотири хвилини, забивши після корнера. Однак арбітр взяття воріт гостей відмінив, зафіксувавши у господарів фол в атаці. Але на 83-й хвилині у нього вже не було жодних підстав не фіксувати гол «левів». Після затяжної атаки з переводом м’яча з флангу на фланг пішов простріл зліва в середину на Романа Лебедя, якому залишалося з шести метрів переправити круглого до сітки, що він і зробив – 2:3.

А розв’язка гри настала на 3-й компенсованій арбітром хвилині. Врятував «Карпати» від поразки центральний захисник нашої команди Володимир Скотаренко, який після виносу захисниками «Сталі» м’яча за межі власного штрафного майданчика, вдало зіграв на підборі і метрів з двадцяти низом у дотик пробив у ліву від голкіпера гостей Данила Рябенка «шістку» воріт – 3:3.