Юніори "Карпати"поступилися казахам

22 лютого 09:38
Переглядів: 85
карпати

Спеціальних траурних пов’язок не виявилося, тож довелося купувати звичайну чорну тканину і акуратно різати її на клаптики. Один одному, на ліву руку, гравці юніорської команди «Карпат» прив’язували символ скорботи за полеглими на київському Майдані. Ясна річ, перед початком поєдинку була і хвилина мовчання: турецькі судді та казахські футболісти прохання «Карпат» сприйняли з розумінням. 

Після розгрому над данським «Розкільде» 12:0, цього разу на юних «левів» чекав значно серйозніший суперник. «Каспій» з міста Актау – команда першої казахської ліги. Торік «верблюди» (саме ця тварина зображена на клубному гербі) були п’ятими, цього сезону, очевидно, зможуть піднятися вище. Загалом команда зіграна, у складі є представники різних вікових поколінь. На зборах казахи грали проти «Олександрії», якій поступилися 0:2. Кажуть, що шансів перемогти в цьому матчі у них не було. Розраховували відквитатися на юних карпатівцях і це в них вдалося. Щоправда, підопічні Ігоря Йовічевіча показали дуже непогану гру. 

Безперечно, поразка в матчі проти більш досвідчених казахів принесе команді куди більше користі, аніж розгром скандинавів. Хлопці змогли отримати надзвичайно корисний досвід і зрозуміти у чому полягає різниця між дорослим та юнацьким футболом. У першому таймі гра була цілком рівною, практично без гольових моментів. Лише наприкінці першої половини казахи змогли розхитати оборону карпатівців і після непоганої комбінації забити гол. Тільки-но почався другий тайм, як «Каспій» подвоїв рахунок. Не обійшлося без курйозу – нападник казахів опинився у вигідній ситуації і розстрілював Даниліва. Однак кіпер зумів парирувати практично мертвого м’яча, після чого суперник пробив іще раз, впритул. Наші оборонці, очевидно, не чекали від воротаря таких сейвів, тож практично ніхто не завадив іншому нападнику казахів з третьої спроби таки пробити у кут воріт. 

Після того, як рахунок став 2:0 у карпатівців нарешті почали створювати свої моменти. Найреальніший був у Гладкого, який виходив практично сам на сам, але пробив точно у воротаря. Удар був настільки потужним, що воротарю «Каспія» довелося надавати допомогу. Цей та інші невикористані моменти десь вплинули на підсвідомість молодої команди: почалися дитячі помилки в обороні. Першими двома казахи не скористалися, але коли центрбеки вкотре подарували м’яча суперникам, ті скористалися з епізоду і встановили рахунок 3:0. Навіть попри такий неприємний рахунок, не можна не відзначити старання та загалом непогану гру молодих гравців. 

«КАРПАТИ» (U-19): Сілецький (Данилів, 46), Лобай (Сас, 67), Синиця (Гірний, 73), Грось (Олійник, 70), Штаненко (Вербний, 60), Кльоц, Намуйлик (Диня, 55), Грисьо (Полюганич, 71), Богач (Швед, 63), Гладкий (Стефанишин, 58), гравець на оглядинах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: