Юніори. "Скала" - "Волинь" 2:1

30 жовтня 14:52
Переглядів: 92
Скала Волинь U-19

29 жовтня юніори стрийської «Скала» у рамках 11-го туру чемпіонату України U-19 сезону 2014/2015 років, які проводить українська Прем`єр-Ліга, вдома помірялася силами з однолітками із луцької «Волині».

«Скала» (Стрий) U-19 «Волинь» (Луцьк) U-19 – 2:1 (1:1)

29 жовтня 2014 р. 15 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». 3 градуси. 100 глядачів. Арбітр – Андрій Нізола (Івано-Франківськ). Асистенти арбітра – Євген Гашков (Чернівці) та Михайло Юхименко (Луцьк). 4-й арбітр – Анастасія Романюк  (Івано-Франківськ). Суддівський спостерігач: Віктор Кошура (Чернівці).

«Скала»: 1. Роман Герич, 7. Олег Домальчук, 3. Едуард Мись-к., 13. Володимир Заїменко, 4. Віталій Заторський, 69.  Дмитро Баранов (31. Юрій Воробець, 85), 44. Дмитро Товстоп`ят (17. Остап Павелко, 46), 8. Ігор Нистирюк (11. Андрій Маляренко, 55),  10. Богдан Іванченко (99. Євген Заїченко, 75), 9. Олег Квич, 27. Микита Корчемкін (88. Дмитро Заїкин, 62).

Старший тренер – Павло Кікоть.

«Волинь»: 1. Андрій Марчук, 3. Михайло Байбула, 4. Роман Прошак-к., 6. Максим Сороченко, 8. Арсен Кулина,  10. Олексій Зінкевич, 5. Юрій Тетеренко (15. Олександр Чепелюк, 46), 17. Артем Дудік (16. Олег Білецький, 76), 9. Юрій Романюк, 11. Сергій Петров (13. Артем Форсюк, 76), 7. Маріотто дос Сантос.

Тренер – Володимир Мозолюк.

Голи: Богдан Іванченко (42), Олег Квич (87) – Маріотто дос Сантос (40).

Попередження: Віталій Заторський (30), Ігор Нистирюк (53), Дмитро Баранов (59) – Арсен Кулина (64).

Попередній тур команди закінчили по різному. Стрийська «Скала» у Моршині, показавши відмінний футбол, переграла столичне «Динамо», що дозволило стрийській команді вийти на чисте третє місце. А «хрестоносці» у Мукачевому поступилися аутсайдеру – ужгородській «Говерлі» – 1:3.

Для лучан звітний поєдинок був останнім шансом зачепитися за третє місце у групі і в подальшому розраховувати на посмішку фортуни, щоб навесні у фінальній частині поборотися в когорті найсильніших команд чемпіонату України серед 19-річних. «Скала» ж у разі перемоги відривалася від волинян на п’ять очок і в подальшому змагалася б з київським «Динамо» за друге місце у групі, що дозволяє напряму вийти у фінальний турнір і боротися навесні за один з комплектів нагород і місце в юнацькій Лізі УЄФА. І «Скала» зуміла досягнути поставленої мети, перемігши волинян абсолютно заслужено, як кажуть, по грі, дотиснувши суперника у другому таймі.

У порівнянні з попереднім переможним поєдинком проти «Динамо» Павло Кікоть зробив дві заміни. Так з перших хвилин місце у воротах замість Ігоря Фіяла зайняв Роман Герич, а замість Андрія Маляренка у центральній зоні півзахисту з`явився Ігор Нистирюк. Отож, «Скала» з перших хвилин вийшла у такому складі. Воротар Роман Герич. Четвірка захисників: по флангах Олег Домальчук (праворуч), Віталій Заторський (ліворуч), у центрі оборони Едуард Мись та Володимир Заїменко. Два опорники: Дмитро Баранов та Дмитро Товстоп`ят. Трійка атакувальних півзахисників: Олег Квич (праворуч), Богдан Іванченко (ліворуч), які за ходом гри мінялися місцями, і під нападником розташувався Ігор Нистирюк. Наконечником атак був Микита Корчемкін.

З перших хвилин на полі точилася вперта боротьба за кожен клаптик поля. Обидві команди не хотіли поступатися, розуміючи вагу цьому поєдинку, тому було багато єдиноборств і свистків арбітра. Продуктивного футболу у першій половині тайму було мало. Тому й гольових моментів було обмаль. Першу нагоду господарі втратили вже на 5-й хвилині, коли активний Олег Квич, обікравши Максима Сороченка, відпасував смугастого у центр під удар Микиті Корчемкіну, проте той метрів з 12-13-ти пробив вище воріт. Гості відповіли небезпечним розіграшом на 21-й хвилині штрафного на лівому фланзі, коли Артем Дудік прострілив у центр штрафного майданчика, однак удар Юрія Романюка встиг заблокувати Володимир Заїменко.

Опісля головні події відбулися в останній п’ятихвилинці тайму. Спочатку, на 40-й хвилині високу індивідуальну майстерність продемонстрував бразилець Маріотто дос Сантос, який виграв силову боротьбу і технічно перекинув смугастого через голкіпера. До речі, цей молодий талант вже грав і за першу команду «хрестоносців», а в матчі 6-го туру у Луцьку саме цей нападник фактично зробив усю гру у матчі зі «Скалою», відкривши рахунок на 22-й хвилині і давши згодом дві гольові передачі. Проте раділи гості недовго. Вже через хвилину господарям вдалася комбінація правим флангом, коли Олег Квич, змістившись у центр, завдав удару, який воротар парирував, проте Богдан Іванченко повторним пострілом увігнав смугастого у правий нижній кут – 1:1.

Господарі прагнули забити вдруге ще у першому таймі. Спочатку вихід віч-на-віч з голкіпером не реалізував Ігор Нистирюк (відзначимо при цьому вивірену передачу Богдана Іванченка), а вже у компенсований час ще одне побачення з Андрієм Марчуком змарнував Квич, який вирішив не бити, а відпасувати направо на Микиту Корчемкіна, який так і не встиг на цю передачу.

Те що не далося зробити в таймі першому, господарі зреалізували в таймі другому. Проте переможний м’яч вони провели лише за три хвилини до закінчення основного часу матчу. І зробив це Олег Квич, який чи не найбільше разом з Богданом Іванченком, заслуговував на цей гол. Після передачі з правого флангу гравець юніорської збірної України втік від захисників і обвідним ударом спрямував шкіряного у лівий кут воріт. Тепер щодо Іванченка. Цей молодий талант «Скали» продовжує дивувати від матчу до матчу. Роблячи замітки за ходом поєдинку, помітив, що жодна небезпечна атака стрийської команди не обходилася без участі Богдана. Словом, молодець! Заради справедливості відзначимо й усю команду, яка  дійсно заслужила ці три очки, а в другому таймі просто погасила усі зусилля суперника своєю активністю і відмінною фізичною підготовкою. Відзначимо і мудре рішення тренерського штабу «Скали», коли з перших хвилин другого тайму на поле вийшов Остап Павелко, який став грати персонально проти бразильця Маріотто. І наш гравець просто «з`їв» цього південноамериканського форварда.

Цього ж дня відбувся ще один матч 11-го туру. Лідер групи львівські «Карпати» вдома здобули перемогу над столичним «Динамо» - 1:0, забивши цей єдиний гол вже на 4-й хвилині. Цим самим, львівська команда допомогла стриянам, які разом з «Динамо» й наалі вестимуть боротьбу за друге місце у групі.

Наступний 12 тур відбудеться 5 листопада. «Скала» у цей день на виїзді протистоятиме ужгородській «Говерлі», а луцька «Волинь» прийматиме львівські «Карпати». Київське «Динамо» буде вільним від ігор.