Юніори "Скали" здобули першу перемогу в міжнародному матчі

22 лютого 11:15
Переглядів: 196
ФК Скала Стрий

У суботу, 21 лютого, футболісти стрийської «Скали» U-19 провели перший у своїй наразі короткій історії міжнародний поєдинок.

У гості до вихованців Академії футболу «Скала» завітала команда третього словацького дивізіону групи «С-Схід» МФК «Вранов», який очолює наш земляк, екс-тренер «малиново-зелених» Іван Бубіс.

Як і стрийська «Скала», словацький МФК «Вранов» є одним з найстаріших футбольних клубів у своїй країні. У цьому маленькому містечку, що розташованийза  у 60 км. від українського кордону, дуже люблять футбол і мріють про нові злети свої улюбленої команди. Як і в Україні, наразі ще триває футбольне міжсезоння, яке закінчиться 14 березня, коли поновляться матчі третього за ліком (аналог нашої другої ліги) дивізіону. Після осінньої частини змагань МФК «Вранов» посідає 12-й рядок турнірної таблиці. Всього у змаганнях групи «С-Схід» беруть участь 16 колективів. Окрім головного тренера, у складі словацької команди також виступає український футболіст Володимир Кайдрович, який також має досвід виступів у складі «Скали». Під час поєдинку проти стрийської команди Іван Бубіс переглядав ще одного потенційного новачка з українським паспортом, нападника львівських «Карпат», однак після матчу наставник МФК «Вранов» залишився невдоволеним його грою.

А перед цим матчем відбувся ще один спаринг, у якому команда U-17 Академії футболу «Скала» приймала молодіжний склад словацького МФК «Вранов». Першими відзначилися гості. З рахунком – 0:1 команди й пішли на перерву. Вже в дебюті другої половини зустрічі найкращий бомбардир команди U-17 Академії футболу «Скала» Сергій Мельник поновив рівновагу. Однак гравцям «Вранова», які за віком були старшими за 17-річних моршинців, таки вдалося провести переможний м`яч. Сталося це при грубих помилках у діях захисників команди Юрія Галія, який у цьому році очолив команду U-17.

А одразу після цієї гри на поле навчально-тренувальної бази ФК «Скала» в с. Довгому вийшли юніори «Скали» та основний склад МФК «Вранов».

«Скала-U-19» (Стрий, Україна) – МФК «Вранов» (Словаччина) – 3:1 (0:0)

21 лютого 2015 р. 12 год. с. Довге. НТБ ФК «Скала». 2 градуси. Арбітр: Андрій Куль (Стрий).

«Скала U-19»: Ігор Фіяло (Роман Герич, 46), Олег Домальчук (Назар Стасишин, 70), Едуард Мись-к., Віталій Заторський,  Володимир Заїменко, Дмитро Баранов (Павло Тищук, 46), Юрій Воробець (Андрій Маляренко,46), Євген Заїченко (Ігор Нистирюк, 46), Олег Квич (Микита Корчемкін, 46), Дмитро Товстоп`ят (Богдан Іванченко, 46), Дмитро Заїкин.

Старший тренер: Павло Кікоть.

Голи у «Скали»: Богдан Іванченко (60), Дмитро Заїкин (85), Володимир Заїменко (90+2).

Одразу з перших хвилин обидві команди завдали високий темп і прагнули провести швидкий гол. Так тривало до середини першого тайму. В цей час захисні редути обидвох команд грали краще, ніж їхні атакувальні ланки. А, починаючи з середини першої половини зустрічі, молоді стрияни надійно заволоділи ігровою та територіальною перевагою і гра точилася переважно на половині поля гостей. Так, чудові нагоди відкрити рахунок не використали Олег Квич та Дмитро Заїкин. Причому двічі їм асистував лівий захисник Віталій Заторський. Гравці «Вранова» лише зрідка загрожувала воротам господарів і то лише після стандартних положень. Було помітно, що фізично краще підготовлені гравці «малиново-зеленої» команди.

Не змінилася картина на полі й після перерви. І не випадково на 60-й хвилині «Скала» вийшла вперед. Богдан Іванченко отримав круглого поблизу штрафного майданчика гостей і влучно поцілив у лівий нижній кут.

Словаки відігралися через п'ятнадцять хвилин, коли гравець «Вранова» бездоганно реалізував штрафний удар. Окрилені успіхом, вони знову пішли вперед і заробили право на ще один штрафний удар. Однак цього разу ворота Романа Герича врятувала стійка. Однак, як показали подальші події, це був лише поодинокий сплеск у діях гостей. «Скала» знову заграла у свій футбол, взяла м`яч під контроль і почала розхитувати захисні редути суперника. За свою наполегливість команда Павла Кікотя була нагороджена ще двома забитими голами. Спочатку відзначився нападник Дмитро Заїкин, який за допомогою рикошету від захисника вивів «Скалу» уперед, а вже у компенсований час, після розіграшу з кутового остаточну крапку встановив центральний захисник Володимир Заїменко.

У підсумку впевнена і заслужена перемога вихованців Академії футболу «Скала».