Юний плавець з Тернополя Назар Таньовський виборов три медалі Кубку України

23 липня 13:51
Переглядів: 169
Кубок України з плавання серед юніорів

У Львові завершились змагання Кубку України з плавання серед юніорів. Зібрались на цьому турнірі 713 учасників із різних регіонів держави. Нашу область на змаганнях представляв вихованець Тернопільської КДЮСШ №2 Назар Таньовський, який виступав у п’яти номерах програми серед спортсменів 1998 року народження і молодших.

Відтак на дистанції 50 м на спині тернополянин з результатом 0.28,25 посів друге місце і, відповідно, отримав срібну нагороду. На дистанції 50 метрів вільним стилем наш земляк був четвертим, а на 100-метрівці вільним стилем Назар посів третє місце, виконавши при цьому норматив майстра спорту України (результат 0.53,28) і завоювавши бронзову медаль.

Але найбільший успіх спортсмен здобув на дистанції 100 м на спині. У цьому виді з результатом 0.59,39 Назар Таньовський став переможцем Кубку України, підтвердив норматив майстра спорту і отримав «золото».

Плавець тренується під керівництвом Віталія Волинця, є студентом Технічного коледжу ТДТУ ім. І. Пулюя.