Юний рекордсмен: "Як ніхто інший, спортсмени мали б стати на захист Батьківщини"

16 серпня 16:05
Переглядів: 110
Дронь

Україна здобула нового світового рекордсмена. 17-річний юнак з Івано-Франківська Микола Дронь встигає не лише здобувати престижну міжнародну освіту, а й встановлювати нові рекорди.

31 липня у Львові йому вдалося віджатися від підлоги 68 разів за 30 секунд, а також – 118 разів за 60 секунд на пальцях, що є на сьогодні беззаперечним лідерством у світі. Таким чином хлопець побив рекорд Грехема Мейлі, який за 60 секунд віджався 105 разів та Жебрала Азізаєва, який за 30 секунд віджався на пальцях 67 разів.

Підвівшись одразу ж після швидкісного віджимання, Микола Дронь заявив: «Присвячую свій рекорд нашим хлопцям, які воюють зараз на сході. Розумію, що їм це зараз не дуже допоможе, але хочеться вірити, що кожен може зробити свій вклад у розвиток України».

У бліц-інтерв’ю Микола Дронь розповів, чим для нього є спорт, на кого він рівняється, і наголосив, що нині спортсмени, як ніхто інший, мали б стати на захист Батьківщини.

- Миколо, чи вже була якась реакція на твій рекорд від представників Книги рекордів України?

- Насправді я навіть не знаю чи встигли їм уже передати відео. Думаю, реакція не забариться.

- Чому для встановлення рекорду обрав саме Львів, адже родом ти зІвано-Франківська?

- Технічно і організаційно тут це було зробити простіше.

- Звідкіля узагалі в тебе таке захоплення спортом, можливо, в родині є якісь визначні спортсмени?

- Ні. У родині ніхто професійно спортом не займається. Я, так би мовити, першопроходець. Займаюся професійно легкою атлетикою, плаванням,  віджиманнями – близько 8 років.

- А захоплення спортом з’явилося завдяки телебаченню: любив спостерігати за відомими спортсменами, так і сам потрапив у цю стихію.

- На кого з відомих людей ти рівняєшся?

- Орієнтирами для мене є людина-блискавка, найшвидша людина світу – спринтер Усейн Болт. У плаванні я орієнтуюся на нашого українського олімпійця Олега Лісогора, хоча мій стиль кроль, а в нього батерфляй.

- Що для тебе загалом означають ці рекорди, бажання здобути першість?

- Дух спорту полягає у тому, щоб перемагати, суперництво – тут найважливіше. Добитися успіху, перемогти своїх суперників, Важливо довести, що ти кращий.

- Чим окрім плавання, легкої атлетики ти ще любиш займатися?

- На жаль, часу на щось інше просто не вистачає. Спорт і навчання забирають увесь вільний час.

- Чи не думав взяти участь у якомусь талант-шоу і в прямому ефірі поставити рекорд? Зараз це стало дуже популярним.

- Мені просто не підходить графік роботи таких телевізійних проектів, адже я майже весь рік за кордоном, а додому приїжджаю лише влітку. Тому не маю ані часу, ані бажання виступати в таких талант-шоу.

- Ти навчаєшся за кордоном, уже думав з чим пов’язати своє майбутнє?

- Так, я навчаюся у Польщі за спеціальністю «Міжнародні відносини». Але в житті стільки всього цікавого, тому остаточно ще не вирішив, чому присвятити себе.

- Які наступні рекорди плануєш узяти?

- Хотілося б урізноманітнити свої рекорди, наприклад,  щось узяти з підтягування, присідань, пресу.

- У твоєму рідному Івано-Франківську вже дізналися про твій рекорд? Разом з ним прийшла слава?

- На мою думку, один світовий рекорд чи навіть два – ще не достойні слави. Це лише невеличка краплинка в океані. Мені здається, що потрібно зробити щось набагато більше, щоб вважати себе популярним.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: