Юрій Андрущенко: "Івано-Франківськ робить особливий внесок у підготовку українських скороходів"

18 жовтня 16:00
Переглядів: 149
спортивна ходьба

Головний тренер збірної команди України з видів витривалості Юрій Андрущенко зазначив, що Івано-Франківщина є одним з найважливіших регіонів для підготовки українських скороходів.

Про це спеціаліст заявив сьогодні, 17 жовтня, під час прес-конференції, присвяченої проведенню Міжнародного кубку "Вечірній Івано-Франківськ" та Чемпіонату України зі спортивної ходьби.

Він також зазначив, що цей рік був тріумфальним для української спортивної ходьби, адже уперше за всю історію збірна України завоювала Кубок світу. Зазначимо, що до складу тієї команди входили Ганна Суслик і Андрій Водвуд - представники Івано-Франківської області. "Ми перемогли ті збірні, які завжди домінували у світі - Росію і Китай. Думаємо, що на Кубку Європи в Івано-Франківську наша збірна буде зобов’язана боротися за найвищі місця", - наголосив Андрущенко.

Наставник збірної також підкреслив, що українські скороходи полюбляють готуватись саме на Франківщині, тому що у Ворохті є умови середньогір’я.

У свою чергу голова регіонального відділення НОК Мирослав Карабін зазначив, що легка атлетика Прикарпаття заслуговує на відмінну оцінку, адже багато спортсменів з Івано-Франківщини брали участь в Олімпійських іграх і привозили медалі. Карабін наголосив, що місто зробить усе, щоб гостям було комфортно в Івано-Франківську, а змагання пройшли згідно європейських стандартів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: