Юрій Беньо: "Для нас найголовніше - показувати гру, а результат прийде"

13 березня 17:14
Переглядів: 133
беньо

Напередодні стартового матчу 17-го туру ми поцікавилися у спортивного директора «Карпат» і одного з помічників головного тренера команди, як львівські футболісти готуються до поєдинку з луцькою «Волинню».

- Юрію Володимировичу, після поразки в минулому турі від «Дніпра» «Карпати» вперше в сезоні потрапили в такий складний турнірне становище. Накладе відбиток на дії команди в протистоянні з «Волинню»?
- Не думаю. В цілому ми не загострюємо увагу ні на турнірному становищі, в якому знаходиться команда, ні на тих очках, які зняли з «Карпат». Для нас найголовніше - показувати гру. А результат прийде. Коли буде хороша гра, буде і результат.

- Що можете сказати про суперника?
- Нас чекає непростий опонент. «Волинь» - команда, збалансована практично у всіх лініях. У ній дуже багато хороших виконавців, є індивідуально сильні футболісти, особливо в атакуючій лінії. «Волинь» проповідує атакуючий, агресивний футбол. Тому гра буде дуже непростою.

- Чи всі гравці «Карпат» здорові і готові взяти участь в поєдинку?
- У принципі, тільки Даушвілі почав набирати форму і в четвер зіграв тайм за дублерів. А так, решта всі здорові і готові взяти участь у п'ятничному протистоянні.

- Матчі з «Волинню» ніколи не були простими і легкими для «Карпат». Прикладом цього може служити той факт, що досі в них не зафіксовано жодної нічиї. За це вони мають статус галицько-волинського дербі. Чого можна очікувати від п'ятничного, вже десятого, львівського протистояння «Карпат» та «Волині»?
- Я думаю, що воно якраз і буде продовженням цього безкомпромісного футболу. Тому що і ми, і «Волинь» на сьогодні якраз дві команди, які проповідують атакуючий футбол. І так було завжди: всі ігри були безкомпромісними і тримали в напрузі глядача, були для нього цікавими, як з точки зору боротьби, так і футболу.

- Враховуючи характер суперника, стиль його гри, інші особливості, ваша команда вела якусь спеціальну, цілеспрямовану підготовку саме до гри з «Волинню»?
- Є тижневий мікроцикл, під час якого команда готується до кожної гри, до кожного суперника. Тому що в техніко-тактичному плані у кожного є свої особливості. І «Волинь» в цьому для нас - не виняток.

- У матчі першого кола у Луцьку «Карпати» здобули переконливу перемогу - 2:0, показавши чи не найкращу на торішньому відрізку чемпіонату гру. Чи варто уболівальникам розраховувати на те, що і матч у Львові буде не гірше і стане початком сходження «зелено-білої» команди по сходинках турнірної таблиці?
- Ми завжди налаштовуємося на кожен матч, щоб показувати цікаву і змістовну гру. Налаштовуємо хлопців, щоб демонстрували якісний футбол і грали для глядачів. Зрозуміло, що налаштовуємо також на перемогу. Без цього годі виходити на поле. Отже, сподіваємося показати хорошу гру проти хорошого суперника. А з хорошою грою повинен прийти і результат.

- Зараз команда і омолоджено, і свіжа, і видно, що насправді прагне грати в футбол, насолоджуватися ним на рівних з тим же донецьким «Металургом» або навіть «Дніпром», матчі з якими вже провела цієї весни. І за нею дуже приємно спостерігати. Ось тільки голи даються дуже важко ...
- Справді, ми практично на рівних грали проти кваліфікованих команд, де багато сильних гравців. Для цього чимало й наполегливо працювали на зимових зборах. І зараз у нас гольових моментів стало з'являтися набагато більше. Тільки, згоден, реалізація десь трохи підводить. А серед причин - у нас багато молодих, ще недосвідчених гравців. І це також накладає свій відбиток на результативність. Ну, нічого, будемо ще більше працювати. І результативність прийде, нікуди не дінеться!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: