Юрій Беньо: "Динамо" покаже, що поразка від "Ольборга" - це прикра випадковість"

06 листопада 09:39
Переглядів: 150
Беньо

Юрій Беньо, який свого часу пограв за такі клуби, як донецький "Шахтар" й львівські "Карпати" розповів про те, чого варто очікувати уболівальникам від найближчих ігор наших клубів в єврокубках. 

- Пане Юрію, погоджуєтеся, що у грі "Шахтар" - БАТЕ особливої інтриги немає?

- Безперечно, зважаючи на результат попереднього матчу команд, усі думають, що інтриги немає. Головне, щоби "гірники" не припустилися недооцінки суперника. А то доля з ними може зіграти злий жарт.   

- Наскільки результат першого матчу відображає різницю у класі команд?

- Такі ігри трапляються, коли у когось вдається усе, а в інших – нічого. До другого голу БАТЕ не виглядав хлопчиком для биття. Але після другого голу білоруси "розвалилися".

- Майже два тижні тому в єврокубках тільки "Шахтар" потішив, інші розчарували. Зараз є підстави на оптимізм в українських уболівальників в Лізі Європи?

- Щиро кажучи, хотілося би кращих результатів. Сподіваюся, "Динамо" покаже, що поразка від "Ольборга" - це прикра випадковість. Тим паче, що матч із "Дніпром" довів, що кияни на ходу.  Дніпропетровцям буде важко. Я відразу ж казав, що "Карабах" - непогана команда із кваліфікованими футболістами, там хороші легіонери. Якщо "Дніпро" зіграє внічию, то це, як на мене, уже буде хорошим результатом.

- Уболівальникам "Металіста" є на що сподіватися?

- Харків’янам буде найважче. Усім відомі проблеми цього клубу. Футболісти стараються, але без тих кваліфікованих гравців, які покинули команду, їм дуже важко.

- Зараз тільки лінивий не критикує Мирона Маркевича. Пригадую, Хуанде Рамос довгий час також наражався на критику, результати його команди були далекими від задекларованих лігочемпіонівських амбіцій клубу. Як гадаєте, не зарано почали критикувати Маркевича?
 
- Ви уже самі відповіли на це питання. Рамоса два роки критикували, лише після цього він зробив команду, яка на рівних боролася із грандами. А Маркевич працює тільки 4 місяці. І результати Рамоса та Маркевича навіть порівняти не можна. У грі із "Динамо" усе вирішив перший гол. Обидві команди полюбляють грати на контратаках. Було зрозуміло, що хто перший пропустить, той буде більше оголювати тили. Якби "Дніпро" забив, то "Динамо" було б важко. А так кияни відкрили рахунок зі стандарту, а потім ловили суперника на контратаках.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: