Юрій Беньо: "Можна сказати, що ми грали в меншості"

22 листопада 09:10
Переглядів: 157
беньо

Через дискваліфікацію Ігоря Йовічевіча на передматчеву прес-конференцію прийшов спортивний директор клубу Юрій Беньо.

– Нам не вдалося зробити те, що ми планували. Дуже прикро, коли через власні помилки пропускаєш два голи. Після цього важко щось змінити і перелаштуватися. Ясно, що було психологічне навантаження на наших гравців. Але в другому заміни і зміна тактики дали плоди. Нам вдалося вирівняти гру і створити більше моментів. Якби вдалося забити бодай один гол, то гра стала б більш напруженою і цікавою. 

– Інколи складалося враження, що «Карпати» не знають, як мають поводитися коли мають м’яча... 
– У нас багато молодих гравців, у них ще нема досвіду гри на такому рівні. Наприклад, Мірошніченко і Мисак взагалі вперше грали проти «Шахтаря». До того ж, коли пропускаєш два голи у матчі з такою командою, то стає дуже важко. Мабуть, у гравців була занадто велике бажання, велика мотивація. А коли на старті гри двічі пропускаєш, то складно відійти з такого стану. Знаю це по собі... 

– У перерві ви змінили Мірошніченка. Це зумовлено тим, що ви хотіли підсилити фланг чи були незадоволені його діями?
– І те, і інше. Відтягнувши Ксьонза, ми посилили фланг Кожановим. До того ж Денис трохи хвилювався, виконував не те, що ми говорили йому робити перед матчем. Він підключався до атак, але не завжди встигав закривати свої зони, через які «Шахтар» створював свої моменти. 

– Наші фанати мають допомагати команді. А замість цього... 
– Якби ми виграли, то всі сказали б, що вони допомогли. Але десь з вами погоджуся, ці перерви збивали з темпу. У другому таймі така перерва була на руку «Шахтарю», адже ми набрали обертів. 

– Чи вплинула на гру команди відсутність Ігоря Йовічевіча? 
– Наш тренер – дуже сильний мотиватор. Він передає гравцям свою енергію. Можна сказати, що ми грали в меншості. Якби не було, але присутність тренера дуже важлива для команди. 

– Чи не було у вас бажання більше центр поля наситити, зіграти з фальшивою «десяткою»?
– Центр у нас був насиченим. «Шахтар» більше створив моментів через фланги. У суперника дуже швидкісні футболісти, які вміють користуватися простором. 

– Як бути з фанатами. Штраф, мабуть, буде?
– Та нам до штрафів не звикати. Погоджуюся з вами. Ми спілкуємося з уболівальниками. Більшість з них – свідомі люди, усе розуміють. Але інколи емоції беруть гору. Для них це не лише футбол, але й політика. Деколи можна їх зрозуміти...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: