Юрій Беньо: "Сподіваюся, невдовзі Кожанов до нас приєднається"

25 червня 19:11
Переглядів: 280
беньо

Як планувалося, до Словенії мав поїхати Денис Кожанов, однак в останній момент, поїздку вінгера довелося відкласти. Про причини, через які Денис залишився в Україні, а також про інші кадрові новини, Інформаційному центру розповів спортивний директор клубу Юрій Беньо. 

«Причина відсутності Дениса доволі проста – він у нас був в оренді, адже його контракт належить «Шахтарю». Клуб і гравець мали домовленість про те, що Кожанов залишиться футболістом «Карпат», але щось в останній момент, уже перед самим виїздом, «Шахтар» вирішив повернути Дениса в їхнє розпорядження. Зараз, у найближчі 2-3 дні, усе має вирішитися. Сподіваюся, Денис зі своїм агентом залагодить цю проблему і я думаю, що він до нас приєднається. Денис показав у минулому сезоні, що він гравець досвідчений, має майстерність, йому вливатись в колектив не потрібно. І головне те, що це той гравець, від якого молодь багато чого може навчитися». 

«Щодо інших новин, то свої угоди з «Карпатами» продовжили Муртаз Даушвілі, Олег Голодюк та Ігор Пластун, а це не може нас не тішити» – підсумував Юрій Беньо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: