Юрій Беньо: "Вдалося зробити те, над чим ми стільки працювали"

26 квітня 19:38
Переглядів: 248
беньо

Через дискваліфікацію Ігоря Йовічевіча, на післяматчеву розмову з журналістами прийшов спортивний директор «зелено-білих» Юрій Беньо, який в суботу святкував день народження. 

– Хочу подякувати команді, всьому колективу за такий чудовий подарунок. За цю гру. Ми вірили, що нас мало прорвати. І це сталося як раз сьогодні. 

– Чи можна назвати цей матч найкращим у сезоні?
– Я б не сказав, що це була наша краща гра. Знаючи потенціал цієї команди, розумію, що ми можемо грати краще і не давати супернику створювати моменти біля наших воріт. А сьогодні в «Олімпіка» були нагоди. Напевно, це була найкраща гра в плані реалізації моментів. Якщо проаналізувати, то раніше ми створювали багато, але не забивали. Сьогодні вдалося зробити те, над чим ми стільки працювали. 

– Трибуни були не заповені, але все ж панувала добра футбольна атмосфера...
– Підтримка уболівальників значуща. Чесно кажучи, грати в такий час дуже важко. Швидкостей не було на полі і на це є об’єктивні причини – спека. Тому саме уболівлаьники додавали нам сил. 

– Що з Худоб’яком? Раніше він так не грав, хтось йому щось наговорив? 
– Худоб’як не той гравець, якому додатково треба щось говорити. Він має досвід гри на високому рівні, виступав за збірну України. Ігор – дуже досвідчений гравець, але якщо відповідати на ваше запитання, то ми грали без чистого форварда, а Ігор діяв найближче до вістря атак, тому й забивав. І все ж, щодо його роботи, то більшість глядачів оцінює голи, дриблінг, техніку. А от чорнової роботи не помічають, хоч він дуже багато працює на полі і завдання тренерського штабу виконує. 

– Тоді вже оцініть роботу Шведа... 
– Він зробив те, що має робити нападник. 

– У такому віці оформити дубль в Прем’єр-лізі! Йому після цього нічого не трапиться? Він не в зоні ризику? 
– Щодо його відношення до роботи, то ми бачимо, що в Мар’яна нема негативних нахилів. Він багато працює, ще й ЗНО писав. Так що один тягар з нього злетів. Куди поступатиме? В Інфіз.

– Даушвілі ви випустили, щоб зміцнити центр поля?
– Так і як на мене, це була вдала заміна. Він виграв багато підборів, цим ми вирівняли і переламали хід матчу. 

– Ви вже призвичаїлися грати чистого форварда?
– Є у цьому і плюси, і мінуси. Бувають ігри, де не вистачає виского нападника, який добре грає головою. Але зате кожен гравець нашої середньої лінії, це загроза для супреника.

– Йовічевіч був на трибунах. Чи гравці чули його підказки? 
– Головне, що ми їх чули і передавали гравцям. Ігор – емоційний мотиватор, його не вистачало на бровці, але ота енергетика передалася хлопцям.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: