Юрій Дячук-Ставицький: "Олімпік" повинен компенсувати 100 тисяч грн за перенесення матчу"

10 березня 10:29
Переглядів: 101
дячук ставицький

Генеральний директор «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький прокоментував ситуацію з перенесенням матчу 17-го туру УПЛ проти «Олімпіка» і відхиленням апеляції львівського клубу на це рішення.

«Карпати не отримували ніяких документів про матч. Прем'єр-ліга повинна офіційно повідомляти клуб про таку подію мінімум за 12 днів до його початку. Сьогодні у нас 9 березня, а 14-е число за 5 днів. Я дзвонив в прем'єр-лігу і сказав, що ми згодні зіграти з «Олімпіком» 26 березня у Львові. А вони думають. Прем'єр-ліга не може нас постійно «вживати». Один раз це зробили, другий, третій ... Ми просто відмовимося грати, і все.

Ми отримали рішення Апеляційного комітету про те, що нам відмовили в апеляції, і ми повинні грати цей матч. Але нам не сказали де і коли. У свою чергу «Олімпік» повинен компенсувати нам 100 тисяч гривень за дорогу в Суми. Не важливо, коли: сьогодні, завтра, через місяць або через два - це вже інше питання.

Були розмови про те, що матч може відбутися 14-го в Черкасах. Як ми можемо там зіграти 14-го, якщо в суботу (11 березня - прим.) У Львові граємо з «Волинню»? Значить, потрібно вже в неділю виїжджати, а у нас на руках ще немає ніяких документів ні від «Олімпіка», ні від прем'єр-ліги. Виходить, що нам потрібно буде зіграти 3 гри за 6 днів, але ми ж не божевільні. Навіть в Лізі Європи так не грають.

А нам раптом скажуть: мовляв, сьогодні граєте з Луцьком, у вівторок в Черкасах - з «Олімпіком», а в п'ятницю - з «Дніпром». Це ні в які рамки не лізе. Ми можемо просто задіяти правові механізми, які унеможливлюють проведення матчу з «Олімпіком» 14 березня. І відповідальні люди в УПЛ, наскільки я розумію, це цілком усвідомлюють», - сказав Дячук-Ставицький.

Раніше повідомлялося, що матч, найімовірніше, пройде в Черкасах наступного тижня після 22-го туру УПЛ, який запланований на 17-19 березня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: