Юрій Дячук-Ставицький: "Відтік іноземців з УПЛ не буде масовим "

23 липня 12:31
Переглядів: 91
ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ

Екс-наставник львівських "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький - про можливий відтік легіонерів з команд УПЛ.

- Навряд чи варто чекати, що ситуація у верхній частині турнірної таблиці зміниться кардинальним чином. Легіонери якщо і будуть йти, то з усіх клубів відразу.

Вже нагострили лижі з "Шахтаря" представники латиноамериканської діаспори, хочуть покинути свої клуби і в Харкові з Дніпропетровськом. Тим не менше, мені здається, відтік іноземців з української прем'єр-ліги не буде масовим. Майже впевнений, що цього року не варто чекати якихось серйозних змін.

А от уже після зими ситуація може різко змінитися. Якщо до цього часу в країні буде так само неспокійно, іноземці без проблем знайдуть собі нові клуби і покинуть Україну. З іншого боку, все це якоюсь мірою грає на руку гравцям з українським паспортом, особливо молоді. За прикладами ходити далеко не потрібно.

У минулому сезоні "Карпати" відмовилися від захмарних витрат на зарплати для іноземних футболістів, і, зробивши ставку на вчорашніх дублерів, як мінімум, не програли. Так й юнацька команда проявила себе вище всяких похвал, зігравши на рівних і навіть перемагаючи тих же "Динамо" з "Шахтарем".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: